Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Pojazd do przyszłości

| aktualizacja: 20.09.2011 | 0

24.09.2011, godz.11:11Warsztaty familijne dla dzieci od lat 4 z rodzicami w ms2.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
logo Muzeum Sztuki w Łodzi
Familijny warsztat edukacyjny dla dzieci od lat 4 i rodziców (1+1). Futurologia to nauka o przyszłości. Futuryzm to rewolucyjny ruch artystyczny dwudziestowiecznej awangardy, tworzący cywilizację przyszłości. A przyszłość potrzebuje nowej sztuki i nowych technologii.

Futuryści tworzyli nie tylko fantastyczne płótna i rzeźby, lecz także niezwykle urządzenia. Na przykład intonarumori, maszyna Lugiego Russola do produkcji hałasu. Spróbujmy wyobrazić sobie technologie przyszłości. Najlepiej takie, które umożliwiłyby podróż w czasie - by można było sprawdzić, jak wyglądała przyszłość, widziana przez futurystów i jak będzie wyglądać nasz świat za 10, 20, 100 lat. Z jakich materiałów powstawały machiny retro? Czego używamy dziś? Po jakie technologie sięgniemy za 100 lat?

Praca zostanie podzielona na zespoły badawcze złożone z jednego małego gościa - spośród najmłodszych od lat 7 - i jednego dużego gościa (rodzice, dziadkowie.). Dzięki temu w sali warsztatowej ms2 w ciągu dwóch-trzech godzin powstanie gigantyczna maszyna - instalacja do podroży w czasie. Wykształcenie techniczne dorosłych mile widziane. Cykl: Familia do kwadratu Prowadzi: Agnieszka Wojciechowska-Sej

Obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny od 28 sierpnia w godz. 8:00-16:00.

Cena warsztatu: dorośli 9 zł, dzieci do lat 7 - bezpłatnie.

ms2, Ogrodowa 19

więcej »
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?