Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Testujemy pojemniki na przekąski dla dzieci

| aktualizacja: 27.08.2015 | 0

Podczas spacerów lub dłuższych wycieczek z dzieckiem pojemniki na przekąski stają się niezbędnym elementem dla mamy. Dostępne na rynku pojemniki na żywność przetestowała dla nas Agnieszka Krawczyk, mama rocznej Amelki i trzyletniego Mateuszka.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Na świeżym powietrzu dzieciom poprawia się apetyt i dlatego mamy często zabierają ze sobą przekąski dla dzieci. Krojone warzywa i owoce, chrupki, bakalie, ciasto, herbatniki, kanapki... te wszystkie produkty nasze mamy i babcie zawijały w papier lub wkładały go do zwykłych torebek foliowych (często odzyskanych i umytych po innym produkcie). Dziś mamy do wyboru tak wiele rozmaitych pojemników na jedzenie, że aż trudno zdecydować, który kupić. Dlatego postanowiliśmy poprosić mamę, która dużo podróżuje ze swoimi maluchami, by przetestowała dla nas dziesięć różnych modeli.

Agnieszka Krawczyk pochodzi z Krakowa, ale mieszka z rodziną w Warszawie. Często zabiera dzieci samochodem lub pociągiem w odwiedziny do dziadków. Zamiast jednak korzystać z przydrożnych restauracji, woli sama przygotowywać swoim bliskim coś do zjedzenia na drogę. Często też przed wyjściem na długi spacer lub rodzinny piknik układa przygotowane smakołyki w małych pojemnikach.

– Przed zakupem zawsze sprawdzam, czy pojemnik jest przeznaczony do żywności – mówi Agnieszka. Warto wybierać też jak najlżejsze pojemniki i takie, które można chować jeden w drugim (zajmują niewiele miejsca). Porysowane i odkształcone trzeba wymienić na nowe, bo w zagłębieniach mogą kryć się bakterie.

Obejrzyj wszystkie zdjęcia w galerii i zobacz, jakie pojemniki na żywność testowała Agnieszka i jaki, jej zdaniem, jest najlepszy.

Materiał opracowała Joanna Karwat.

Polecamy:
Jak zrobić smaczną i zdrową kanapkę dla dziecka?

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?