Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Gdy w pokoju dziecięcym już nic się nie mieści

| aktualizacja: 07.05.2015 | 4

Najczęściej bywa tak: goście przynoszą zabawki dla twojego dziecka, dziadkowie przy byle okazji obdarowują je ubrankami, lalami i autkami, a tobie często także trudno się oprzeć przed kupnem pięknych śpioszków czy milutkich pluszaków. Efekt? Dziecięcy pokój po jakimś czasie pęka w szwach. Na szczęście nie musisz wyrzucać nadmiaru rzeczy. Możesz je sprytnie przechować.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
więcej miejsca, porządek, pokój dziecięcy
fot. mat.pras. Wiecejmiejsca.pl
Jeśli chciałabyś, by w pokoju dziecięcym panował porządek i było więcej miejsca, ale jednocześnie uważasz, że nie chcesz na razie pozbywać się niektórych ubrań dziecka czy jego zabawek, zamów usługę Więcej Miejsca.

Jak to działa?

Najpierw oczywiście posegreguj rzeczy i przygotuj te, które na jakiś czas chciałabyś spakować (bo np. dziecko ich już nie potrzebuje, a ty chcesz je przechować dla planowanego kolejnego dziecka albo dla swojego siostrzeńca, córki koleżanki itp.). A następnie:
  • Wejdź na stronę www.wiecejmiejsca.pl, zamów pojemniki i wybierz termin dostawy.
  • Odbierz pojemniki. Firma dostarczy je pod wskazany adres i odbierze, gdy już je przygotujesz.
  • Spakuj rzeczy i zrób spis zawartości pojemnika. Przy tobie pojemniki zostaną zaplombowane i zawiezione do bezpiecznego magazynu.
Czytaj też: Jak dziecko może ci pomagać w domu

To bezpieczna forma przechowywania

Niestety, a raczej na szczęście, nie powiem ci, gdzie mieści się magazyn, do którego trafiają rzeczy. Dla bezpieczeństwa adres znany jest tylko „wtajemniczonym". Z tego samego powodu obiekt posiada 24-godzinny monitoring i alarm, a twoje rzeczy są ubezpieczone. Firma dba także o jakość przechowywania: magazyn jest zadbany, pojemniki wytrzymałe i nieprzemakalne, zamknięte plombami z unikatowym numerem.

Czytaj też: Ubezpieczenie mieszkania

Takie przechowywanie jest wygodne

Dzięki takiej formie przechowywania zyskujecie więcej miejsca. W ten sposób możesz przechowywać nie tylko ubrania czy zabawki, ale także rzeczy sezonowe, np. sprzęt narciarski, sportowy, pamiątki rodzinne itp. Kiedy rzeczy trafiają do magazynu, zostaje dla ciebie stworzony wirtualny schowek, w którym masz podgląd tego, co przechowujesz. No i w każdej chwili możesz zamówić zwrot rzeczy. To rozwiązanie bezpieczne, proste i wygodne.

Zobacz też: 5 rzeczy, które szczęśliwe mamy robią inaczej
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (4)
avatar

Szymon
Szymon | 2017-11-29 23:06 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Życie w bloku nie sprzyja odpowiedniej ilości miejsca a wiadomo - szkoda wyrzucać. Skorzystaliśmy z Less Mess Storage i od tamtej pory trzymamy tam wszystko - nawet rowery i sprzęt narciarski.

Odpowiedz

Danka
Danka | 2017-11-16 16:52 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Moja znajoma też korzystała z self-storage, chyba teraz to się nazywa Less Mess, i bardzo to sobie chwaliła. Co prawda nie pomyślałam, że mogę tam przechować dziecięce mebelki, ale wydaje się mieć to sporo sensu. Zwłaszcza, że nikt nie wie, co się wydarzy i nawet jeśli nie nam, to może przydadzą się komuś z rodziny.

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

linette
linette | Danka | 2017-11-27 20:55 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

o, ja korzystam z Less Mess w celach biznesowych, ale też mogę ich polecić. I w ogóle polecam self-storage jako sposób na rzeczy, których nie ma gdzie trzymać, ale i nie można się pozbyć.

Odpowiedz

Paulina
Paulina | 2015-06-30 21:45 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Ja ponad rok temu skorzystałam z tego typu usługi w firmie wpudle.pl i jestem bardzo zadowolona.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?