Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Odmień pokój dziecka już dziś! Sprawdź, jak to zrobić.

| aktualizacja: 07.04.2015 | 0

Poznaj rewelacyjne produktu, dzięki którym w kilka minut pokój twojego dziecka stanie się miejscem do zabawy i nauki. Oto kilka propozycji na doskonałą zabawę i ciekawą dekorację pokoju dziecka.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(3)

Dzieci uwielbiają się bawić. A dorośli lubią mieć poczucie, że zabawa ich dzieci to również rozwój, nauka, dobrze spędzony czas. Projektanci Dekornik.pl z myślą o nauce poprzez zabawę stworzyli kilka świetnych ozdób do dziecięcego pokoju!

Pokój dziecka odmienisz dzięki:

 • mapom do wyklejania
  Pastelowe, w groszki, trójkąty, serduszka – wybór wzorów i kolorów map jest szeroki.
  W skład zestawu, poza mapą oczywiście, wchodzą przyklejane nazwy miast, do których dobieramy jeszcze komplet – również przyklejany – zwierzątek, budowli, środków transportu. Doskonała edukacyjna ozdoba do pokoju dziecka!
 • miarkom
  Dzieci z przyjemnością ustawiają się obok żyrafy, drzewka, na którym przysiadła sowa czy masztu wielkiego okrętu. Wystarczy tylko dobrać rodzaj miarki do zainteresowań dzieci i motywacja do mierzenia gotowa, a przy tym dużo frajdy i nauka matematyki!
 • cyfrom
  To pomoc przy nauce matematyki i idealny element dekoracyjny do aranżacji dziecięcego pokoju. Duże, wyraźne cyfry od 1 do 9 – do przyklejania i zapamiętywania. Cyferki można nakleić w różnych kątach pokoju dziecka – oznaczając tym samym specjalne strefy zabaw, które później można wykorzystać przy organizowaniu wielu zabaw – również ruchowych np. kto pierwszy dobiegnie do 4?
 • naklejanym tablicom
  Idealne dla małego Picassa i małej Lindgren! Po tablicach można do woli pisać, malować, ścierać... a wszystko bez szkody dla ścian.
 • mapom do rysowania
  Mapy pokryte są laminatem, po którym można pisać specjalnym pisakiem (dołączonym do zamówienia). Gdy narysowany lub napisany wzór znudzi się twojemu dziecku, można go śmiało zetrzeć wilgotną gąbką, a po wyschnięciu mapy, narysować coś ponownie. Czysto, prosto i wygodnie!
  Mapa jest idealna do zabawy, która nie wiedzieć, kiedy zamienia się w przyjemną naukę: języka ojczystego oraz języków obcych, przyrody, geografii. Po przerobionej lekcji dzieci ścierają mapę, by przy kolejnej okazji pobawić się w nowe słówka... lub podpisać miejsca, które ostatnio odwiedziły.
Wszystkie produkty dostępne są na Dekornik.pl

Zobacz też: Jakie dekoracje do pokoju sprawią, że wnętrze będzie piękne?

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?