Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Położna na medal – trwa ranking najlepszych położnych w Polsce

| aktualizacja: 19.11.2014 | 1

Jeśli podczas porodu w szpitalu trafiłaś na fantastyczną, empatyczną i fachową opiekę położnej zgłoś, albo zagłosuj na nią w rankingu najlepszych położnych w Polsce.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(3)
fot. Fotolia.pl
Trwa akcja społeczna pod hasłem „Położna na medal”.  Celem rankingu jest wyłonienie trzech najlepiej przez pacjentów ocenianych położnych w Polsce. Kryteria oceny położnej zostały przygotowane w oparciu o rekomendacje Konsultanta krajowego w dziedzinie pielęgniarstwa ginekologicznego i położniczego - Leokadii Jędrzejewskiej. Jak informują organizatorzy akcji celem kampanii jest również wzrost świadomości zarówno położnych, jak i pacjentek odnośnie  nowoczesnych standardów opieki okołoporodowej.

Polecamy: Rewolucja na porodówce - nowe prawa mamy i dziecka

W konkursie na najlepszą położną w Polsce – Położną na medal – zostało oddanych już przeszło 30 tys. głosów i zgłoszonych przeszło 400 położnych.

Jeśli Twoja położna zachowała się tak, jak stanowią wytyczne poniżej, konieczne zgłoś ją do konkursu Położna na medal.Patronat merytoryczny nad Kampanią objęły: Fundacja Rodzić po Ludzku, Polskie Towarzystwo Położnych, Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych, edukacjapacjenta.pl.
Głosować można do końca grudnia 2014 roku.
Więcej na temat akcji na stronie: www.poloznanamedal.pl

Czytaj także: Czy warto zaprzyjaźnić się z położną.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

poloznanamedal.pl
poloznanamedal.pl | 2015-02-06 02:35 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Nasza kampania dobiegła końca. Wyniki konkursu dostępne są na naszej stronie internetowej. Dziękujemy za tak liczny udział w naszym konkursie :) Już 1 kwietnia zapraszamy do udziału w II edycji "Położnej na medal"! :)

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?