Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Polski Weekend na Słowacji – to była impreza!

| aktualizacja: 25.02.2014 | 2

Dwa dni nie tylko narciarskiego szaleństwa na II edycji imprezy Polski Weekend w Jasnej pod Chopokiem za nami, ale wspomnienia dobrej zabawy zostaną na długo. Lubicie narty? Zajrzyjcie na Słowację, naprawdę warto!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
Słowacja
fot. AR Czart (mat rek); M. Borowik
II edycja imprezy Polski Weekend Jasna Chopok upłynęła pod znakiem narciarskich i snowboardowych szaleństw. Do dyspozycji miłośników białego sportu było aż 29 km świetnie przygotowanych tras. Kto nie był, niech żałuje! Tym bardziej że imprezę odwiedzili Maria Niklińska, Marta Wierzbicka i Przemysław Cypryański.

Uczestnicy Polskiego Weekendu na Chopoku mogli wziąć udział w zawodach narciarskich, licznych konkursach oraz spróbować swoich sił na symulatorach sportów zimowych. Szczególną popularnością cieszył się symulator skoków narciarskich, na którym każdy mógł choć przez chwilę poczuć się Kamilem Stochem...

Ośrodek Jasna Chopok to największy ośrodek narciarski w Europie Środkowej, który ma doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych. Kurort mieści się w Tatrach Niskich, tylko godzinę od polskiej granicy. Po północnej i południowej stronie Chopoka znajduje się ponad 45 km tras zjazdowych o różnych poziomach trudności, a także 29 kolejek i wyciągów. System naśnieżania o długości ponad 27 km zapewnia doskonałe warunki do jazdy przez co najmniej pięć miesięcy w roku. W ośrodku Jasna znajdują się również:
  • strefy freeride,
  • snow park,
  • zimowy park dziecięcy,
  • trasy do uprawiania narciarstwa biegowego,
  • lodowisko
  • restauracje oraz klub muzyczny.
Do kompleksu należy także największy termalny park rozrywki w Europie Środkowej, znany oraz lubiany i wśród Polaków – Tatralandia z nową Tropical Paradise, gdzie lato panuje o każdej porze roku.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (2)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?