Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Tabela wymiarów - infografika do druku

| aktualizacja: 28.02.2015 | 0

Chcesz zrzucić troszkę tu i Owdzie? Nie polegaj tylko na wadzę. Odchudzając się śledzić przede wszystkim wymiary. Wydrukuj naszą tabelę i obserwuj jak pięknie gubisz centymetry z tygodnia na tydzień. Zobaczysz to świetny sposób, by nie tracić zapału i konsekwentnie dążyć do figury marzeń.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Odchudzanie po porodzie
fot. Fotolia
Zrzucić kilka kilogramów, pozbyć się "boczków" i brzucha czy po prostu schudnąć to odwieczne życzenie niemal każdej kobiety. Średnio kilka razy do roku każda z nas obiecuje sobie, że od jutro dieta i ćwiczenia. Niestety większość z nas szybko się zniechęca i zaledwie po kilku dniach porzuca szumnie ogłoszone postanowienie. Dlaczego? Bo narzuciłyśmy sobie zbyt ambitny cel i wymagamy od siebie zbyt wiele. Nie oszukujmy się w tydzień czy dwa nie zrzucimy całego po ciążowego tłuszczyku. Odchudzanie wymaga czasu i konsekwencji. Dlatego zapisz się do naszego kalendarza fit mamy z nim powoli lecz rozsądnie i zdrowo będziesz gubić pozostałości po ciąży.
Pomóc w odchudzaniu może także systematyczne kontrolowanie postępów. Dlatego wydrukuj naszą tabelę wymiarów i co tydzień spisuj w niej swoje wymiary. Widząc znikające centymetry łatwiej ci będzie wytrwać w postanowieniu. Pamiętaj kilogramy do jedno, ale jeśli ćwiczysz to waga może stać w miejscu mimo iż ciebie będzie coraz mniej.

Jak prawidłowo dokonywać pomiarów :
  • talia - należy ją mierzyć  w najwęższym miejscu brzucha
  • brzuch - lub inaczej tzw. "boczki" należy mierzyć w najszerszym miejscu okolicy brzucha
  • biodra - prawidłowy pomiar to ten zmierzony w najszerszym miejscu miednicy (pupy)
  • udo - zmierz nogę w najszerszym miejscu, warto też pamiętać by zawsze mierzyć jedną nogę. Nie jesteśmy symetryczni i wymiary prawej i lewej nogi mogą się różnić między sobą nawet o kilka centymetrów.
[Kliknij na obrazek, by pobrać plik do druku]separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?