Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

To się nazywa wspierający mąż! Kochamy takich ojców!

| aktualizacja: 04.10.2016 | 1

W jaki sposób tata może pomagać w karmieniu piersią? Na przykład tak!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
jak tata może wspierać w karmieniu piersią?
fot. Breastfeeding Mama Talk/Facebook
Ojcowie także mogą pomagać przy karmieniu piersią. Na przykład tak jak ten tata z Kalifornii! Kiedy po 45 minutach spędzonych w supermarkecie, w dziale z zabawkami, żeby wybrać prezent dla 10-letniej córki, jej 15-miesięczna siostrzyczka zaczęła domagać się jedzenia, Danielle Solito nie miała innego wyjścia, jak nakarmić córkę piersią... Wtedy jej mąż Jason zaproponował, żeby usiadła w specjalnym wózku dla dzieci i para kontynuowała zakupy, podczas gdy zaangażowany tatuś pchał wózek sklepowy. Zdjęcie rodziny w supermarkecie, które zamieścił na Facebooku profil Breastfeeding Mama Talk, pokochały tysiące internautów, chociaż nie zabrakło też głosów oburzenia, jak zawsze, kiedy chodzi o publiczne karmienie piersią. Założycielka profilu wyjaśniła, że chciała pokazać ten moment swoim fanom, bo ujęło ją to, jak wspierający okazał się mąż Danielle: "To pokazuje, że owszem – tata może brać udział w karmieniu dziecka, nawet kiedy jest ono karmione piersią". My pisaliśmy już o różnych sposobach, w jaki tata może pomagać w karmieniu piersią - znajdziecie je tutaj.

Nam też podoba się to zdjęcie, bo pokazuje kochającą, wspierającą się rodzinę. Uważamy też, że karmienie piersią jest naturalne i nie wymaga ukrywania się. Cieszy nas fakt, że nie jest to kolejna historia z cyklu "karmiła piersią w miejscu publicznym i ktoś zwrócił jej uwagę" - tak jak w przypadku tej kobiety, której za karmienie dziecka w sklepie policjant zagroził aresztowaniem

Podoba się wam pomysł męża Danielle? Czy wasi mężowie też was wspierali w karmieniu piersią? W jaki sposób?

Zobacz też:
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

Diwers
Diwers | 2016-10-05 18:59 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Ale dokonał wyczynu, rzeczywiście medal i strona cała w gazecie się należy i pisać o tym wyczynie przez miesiąc cały. Tragedia , za chwile jak ojciec na chwile popcha wózek bo matka bedzie chciała zawiązać buta to bedzie bohaterem.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?