Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Gdzie szukać pomysłów na dania dla dziecka? 8 inspirujących książek

| aktualizacja: 28.04.2014 | 0

Nie raz i nie dwa zastanawiałaś się już, co ugotować dla dziecka? Jego dieta, nie dość że zdrowa, powinna być też urozmaicona. Poza tym dzieci szybko nudzą się, jeśli podajesz im wciąż to samo. W wymyślaniu dań dla dziecka pomogą ci książki.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)

Nikt, a już na pewno dziecko, nie lubi nudy na talerzu. Najlepiej byłoby, gdybyś codziennie mogła zaskoczyć je jakimś oryginalnym daniem...  Zwłaszcza jeśli dziecko jest niejadkiem! Tylko skąd czerpać inspiracje, jeśli na co dzień przy małym dziecku i tak jest mnóstwo roboty? Pewnie często nie starcza ci czasu nawet na bardziej podstawowe czynności. To prawda, ale czasem wystarczy tylko jedna książka, by się zainspirować i zacząć nie tylko zdrowo gotować, ale też robić to z przyjemnością.
Oto 8 ciekawych książek, które ukazały się na naszym rynku w ostatnich miesiącach. Być może dzięki nim dowiesz się czegoś nowego o diecie, wymyślisz jakieś absolutnie przebojowe dania, które twoje dziecko będzie jeść z przyjemnością, albo znajdziesz patent na swojego małego niejadka. Wystarczy jeden wieczór, by przejrzeć książkę, zaplanować coś na kolejny dzień, a potem... być może gotowanie zacznie być dla ciebie przyjemnością?

Zobacz też: Kuchenny niezbędnik młodej mamy

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?