Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Co podarować maluszkowi, a co starszakowi? Mnóstwo inspiracji prezentowych! [ZDJĘCIA]

| aktualizacja: 28.11.2017 | 0

Nie tylko lalka, nie tylko samochodzik... Co ciekawego można wymyślić na prezent dla malucha i starszaka, żeby ich ucieszyć, a jednocześnie, żeby nie cisnęli zabawki w kąt po 15 minutach? Mamy sporo oryginalnych pomysłów. I to takich, które powinny spodobać się także rodzicom!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)

Prezenty na mikołajki do 150zł!
Interaktywna i kolorowa mapa - Travel Map™ Kids Animals. Dzięki niej można poznać nazwy kontynentów, krajów i miejsc, które warto odwiedzić. Do mapy dołączony jest zestaw kart oraz naklejek zawierających najciekawsze zwierzęta świata. Radosny wygląd mapy doda koloru każdemu dziecięcemu pokojowi.
Układanka magnetyczna „Ciało Człowieka” - nauczy dziecko budowy ludzkiego ciała w 12 językach (m.in. polskim, angielskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim). Dzięki grze dziecko pozna  nazwy poszczególnych części ciała, organów, kości i mięśni. Zestaw zawiera magnetyczną tablicę, 18 kart pomocniczych z zaznaczonymi częściami ciała w różnych językach, 76 magnetycznych elementów ciała oraz drewniany wskaźnik.
Hit wśród zabawek dla niemowląt i zmęczonych rodziców -Whisbear, czyli szumiący miś. To wyjątkowa przytulanka stworzona po to, by zapewnić najmłodszym spokojny sen. Zabawka emituje specjalnie wyselekcjonowany biały szum. Uwaga! Tylko nie wolno go puszczać zbyt blisko uszu dziecka! Wysoka jakość dźwięku sprawia, że szum jest miły i bezpieczny dla dziecięcego ucha. Przytulanka otrzymała kilkanaście nagród w Polsce i zagranicą oraz posiada Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka dla dzieci z trudnościami w zasypianiu.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?