Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Co podarować maluszkowi, a co starszakowi? Mnóstwo inspiracji prezentowych! [ZDJĘCIA]

| aktualizacja: 28.11.2017 | 0

Nie tylko lalka, nie tylko samochodzik... Co ciekawego można wymyślić na prezent dla malucha i starszaka, żeby ich ucieszyć, a jednocześnie, żeby nie cisnęli zabawki w kąt po 15 minutach? Mamy sporo oryginalnych pomysłów. I to takich, które powinny spodobać się także rodzicom!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)

Prezenty dla dzieci do 50zł!
Lampka LED Gwiazdka od Cotton Love. Zrobiona z bezołowiowego PCV i zasilana 3 bateriami LR44 dołączonymi do zestawu. Nie nagrzewa się, dlatego też może towarzyszyć dziecku podczas snu przez całą noc, roztaczając w pokoju przyjemne, delikatne światło. Lampka dostępna jest w kilku kształtach i wersjach kolorystycznych.
Teczka inspiracji – moda od wydawnictwa Zuzu Toys to kreatywny zestaw do zabawy i zarazem książka o historii ubioru. W środku znajduje się 15 kart ze strojami charakterystycznymi dla danej epoki, książeczka w formie wachlarza – 15 historii ubrań, 15 nazwisk ikon mody, 91 naklejek z dodatkami do strojów, a po drugiej stronie każdej karty jest wzór tkaniny lub biżuteria z epoki do pokolorowania.
Gra memory "Minki" od firmy Djeco. W zestawie znajdują się 72 karty, ale rozgrywka nie polega na wyszukaniu drugiej do pary. Tutaj trzeba dopasować kartę do miny pokazywanej przez drugiego zawodnika. Bawiąc się grą memory "Minki" dzieci ćwiczą pamięć i spostrzegawczość, a także rozwijają zdolność koncentracji.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?