Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Co podarować maluszkowi, a co starszakowi? Mnóstwo inspiracji prezentowych! [ZDJĘCIA]

| aktualizacja: 28.11.2017 | 0

Nie tylko lalka, nie tylko samochodzik... Co ciekawego można wymyślić na prezent dla malucha i starszaka, żeby ich ucieszyć, a jednocześnie, żeby nie cisnęli zabawki w kąt po 15 minutach? Mamy sporo oryginalnych pomysłów. I to takich, które powinny spodobać się także rodzicom!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)

Prezenty kreatywne i edukacyjne dla dzieci do 30zł!
„Krótka Historia Polski – kreatywna książeczka” wydawnictwa Zuzu Toys proponuje małym czytelnikom podróż w czasie po dziejach własnego kraju. Na tej wycieczce – dzięki odpowiednio dobranym, ciekawym zadaniom – nikt nie będzie się nudzić! W środku znajduje się aż 75 naklejek, 4 plakaty w formacie A3 z historycznymi mapami Polski, różnorodne zadania do wykonania i wiele, wiele ciekawostek historycznych, zuzutoys.pl
Folwark - zwierzaki cudaki od Kartonmanii, czyli tekturowe zwierzęta z farmy do samodzielnego złożenia. Po sklejeniu figurek mogą stanowić samodzielnie stojące zwierzątka, a pojedynczo mogą być bohaterami przedstawienia w dziecięcym teatrzyku lub ozdobić zeszyt czy ścianę w pokoju.
Gra karciana "Sekwencje" od francuskiej firmy Djeco. W zestawie znajdziemy 30 kart-plansz oraz ołówek. Zadaniem gracza jest przejście przez planszę zachowując podaną na starcie sekwencję.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?