Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Poradnia K Sp. z o.o.


kategoria:

Dla przedszkolaków (3-6)


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 39 zł
Opis produktu

Justyna Bednarek, Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek

Skarpety idą w świat. Jedne idą, a inne dają dyla, aż się za nimi kurzy. Pędzą, bo gna je ciekawość i chęć zmiany. Bo kto chciałby spędzić całe życie na dnie kosza na brudy? Te skarpety wybrały  wolność. A droga do niej prowadzi przez dziurę, która znajduje się pod pralką (i tajemnica znikających skarpet została rozwiązana!). Co dzieje się na wolności? Aż dech zapiera, bo można zrobić karierę w filmie, pogodzić zwaśnione tłumy, rozbawiać dzieci w szpitalu, zaufać komuś, odkryć tajemnicę i złapać złodzieja. Wszystko to spotyka nasze bohaterki: bawełniane, jedwabne, kolorowe. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek” Justyny Bednarek to ciepła, pełna humoru opowieść o tym, że fajnie się różnić i że warto szukać swojego miejsca. Plus ilustracje Daniela de Latour.

Tytuł książki: „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”
Autor: Justyna Bednarek
Wydawnictwo: Poradnia K

Gdzie można kupić: sklepporadniak.pl
Oceny użytkowników produktu 

Justyna Bednarek, Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-25 08:06

Zabawna książka

Książka jest pełna wesołych i zabawnych scen. Historia skarpetek uczy dziecko że każdy z nas jest inny i warto szukać swojego celu w życiu. Czytanie tej książki jest przyjemne i wciągające. Dodatkowo piękne ilustracje zachęcają dziecko do wspólnego czytania. Maluch razem z skarpetkami odkrywa nowe przygody i dobrze się bawi.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Emilia Markowska
Emilia Markowska

2017-02-28 23:44

Śmieszna

Właściwie nie mam tej książki w wersji papierowej, mam audiobooka. Historie tych skarpetek są tak zabawne i wciągające, słucha się ich z przyjemnością. Autor książki miał prawdziwą fantazję :) Polecam wszystkim, którzy lubią pośmiać się.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?