Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Poranek literacki z Jędką

| aktualizacja: 16.04.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Księgarnia z Bajki
21.04.2012r.,godz.11.00 Księgarnia z Bajki zaprasza najmłodszych z rodzicami i dziadkami na Poranek literacki z Jędką, która żyje tylko jeden dzień.
Wschodzące słońce otwiera przed nią cały wachlarz możliwości. Jętka ma przed sobą tylko jeden dzień a może aż jeden dzień życia. Gdy to sobie uświadamia, postanawia razem z właśnie poznaną muchą Łucją zwiedzić miasto, w którym przyszła na świat. Rozpoczynają wędrówkę aby zobaczyć jak najwięcej, zanim słońce schowa się za horyzont. Odwiedzają ogród zoologiczny, księgarnię, Muzeum Historii Naturalnej, wpadają na przekąskę do restauracji z daniami z całego świata, oglądają spektakle w kinie i teatrze, odwiedzają filharmonię i stadion sportowy, urządzają sobie szaloną przejażdżkę metrem.

"Słońce schodziło coraz niżej i niżej a one leciały coraz szybciej i szybciej ... Jak kręci mi się w głowie ...Łucjo dziękuję za wszystko... Słońce powoli schowło się za horyzont..."

Będziemy zachęcać do radosnego przeżywania każdej chwili dnia. Każdego dnia. Od świtu do zmierzchu. Zapraszać słońce na stół i uśmiech na twarz. Przypominać sobie dobre słowa i gesty.

Wstęp wolny.

Os. Przyjaźni 125
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?