Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Poranek literacki z Korniszonkiem

| aktualizacja: 20.08.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Księgarnia z Bajki
25.08.2012r., godz.11.00 Księgarnia z Bajki zaprasza na Poranek literacki z Korniszonkiem czyli Jacusiem Ogórskim, który w wieku siedmiu lat pożegnał się z beztroskim dzieciństwem i rozpoczął naukę w szkole.
Szkoła sama w sobie nie jest taka zła, gdy traktuje się ją, jako plac zabaw. Na korytarzu można rozegrać korniszonekligę mistrzów, można zostać bohaterem łapiąc złodzieja. Gorzej z nauką. Bo jak można nauczyć się tych wszystkich powykręcanych literek? I po co w ogóle tracić na nie czas, skoro wokół dzieje się tyle ciekawszych rzeczy? Myśli sobie Jacuś. Korniszonek uporczywie poszukuje sposobu na zdobycie wiedzy. A jest wielce pomysłowy jeśli chodzi o wyszukiwanie owych sposobów. Niestety, wszystkie zawodzą. Nawet pożyczony potajemnie od brata długopis, mający przynosić piątki, też nie zdał egzaminu. I wtedy z pomocą przychodzi mały czarodziej Mietek. On stanie się wielką nadzieją dla Jacka. Korniszonek chce wierzyć, że za pomocą czarów zdobędzie wiedzę i stanie się najlepszym uczniem w klasie.Chce zadowolić oczekiwania rodziców i mieć czas na odkrywanie świata swoimi ścieżkami.Ale czy to okaże się możliwe?

Zapraszam najmłodszych z rodzicami. Dowiecie się jak można uczyć się z radością i osiągnąć sukces z łatwością! Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.
Impreza jest realizowana we współpracy z Fundacją ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom.

Os. Przyjaźni 125
Wstęp wolny
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?