Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Poranki bajkowe w Multikinie - kwiecień, cała Polska

| aktualizacja: 02.04.2014 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
plakat, poranki, multikino
fot. multikino
W kwietniu w sieci kin Multikino zapraszamy na weekendowe poranki bajkowe. W sobotę i niedzielę dzieci będą miały okazję zobaczyć przygody swoich ulubionych bohaterów na dużym ekranie.
Kwietniowe Poranki o 10.30 w Multikinie z Noddym, Jessem, Rajdkiem oraz Dudusiem Wesołkiem
Już w kwietniu w Multikinie w każdy weekend zapraszamy na bajkowe Poranki dzieci powyżej 2. lat. Dzieci będą miały okazję zobaczyć nowe przygody Noodiego, Jessa, Rajdka oraz Dudusia Wesołka. Sobotnie i niedzielne pokazy to doskonały pomysł na spędzenie czasu i zobaczenie swoich ulubionych bohaterów na dużym kranie.
 
Bilet w cenie 12 zł już dziś można nabyć we wszystkich kasach biletowych kin sieci Multikino i Silver Screen Łódź oraz na stronie www.multikino.pl. 
 
Poranki i ofert dla Przedszkoli
W tygodniu, od poniedziałku do piątku, istnieje możliwość zorganizowana Poranków dla grup przedszkolnych (minimalna wielkość grupy to 20 dzieci). 
 
Kwietniowe Poranki odbędą się w Multikinie: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lubin, Poznań Malta, Poznań 51, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Wola, Włocławek, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Łódź Silver Screen.
 
NODDY:
Niewidzialne Gobliny
Goblin chce się bawić
 
ZGADUJ Z JESSEM
 
RAJDEK:
Ostatni dzień Sprytka
Krzychu uczy się latać
 
DUDUŚ WESOŁEK:
O łososiu, który wie wszystko
Jak Ferdek był robakiem
 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?