Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Poród w hipnozie - hit czy kit?

| aktualizacja: 04.05.2016 | 0

Jeśli miałby łagodzić ból rodzącej, to czemu nie! Hypnobirthing już od dawna cieszy się popularnością w wielu krajach Europy i w USA, teraz zawitał do Polski.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(3)
kobieta, mama, ciąża, relaks, ćwiczenia w ciąży
fot. Panthermedia
Łagodny Poród, bo tak brzmi polska nazwa tej metody, to pięciotygodniowy program, który wykorzystuje zasadę „pozytywnego programowania umysłu”. Pokazuje, że na przebieg naszego porodu ogromny wpływ mają wyobrażenia i oczekiwania z nim związane.

Z Łagodnym Porodem przyszła mama uczy się prostych technik autohipnozy, które pozwolą jej na głębokie zrelaksowanie się w czasie narodzin. Zwolenniczki i propagatorki hipnoporodu zapewniają, że wykorzystując techniki Łagodnego Porodu, kobieta relaksuje się na tyle, że gdy już zacznie się sam poród, możliwe, że w ogóle nie będzie potrzebowała znieczulenia zewnątrzoponowego ani innych interwencji medycznych. Poza tym dzięki tej metodzie poród może trwać znacznie krócej.

Zobacz, jak wygląda sprzęt na sali porodowej

Aby dowiedzieć się więcej o tej nowej metodzie, zajrzyj na stronę www.lagodnyporod.pl. Możesz tam zapisać się na specjalne warsztaty lub skorzystać z pięciotygodniowego kursu samodzielnej nauki.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?