Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Playlista Babyonline na poród – ta muzyka pomoże Ci urodzić!

| aktualizacja: 10.10.2016 | 0

Nikt za ciebie nie urodzi, jednak możesz sprawić, by wszystkie fazy porodu były choć trochę milsze i przyjemniejsze. Uda ci się to osiągnąć m.in. poprzez muzykę – taka terapia relaksacyjna czyni cuda!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
kobieta słucha muzyki podczas porodu
fot. Fotolia
Muzyka podczas porodu powinna koić i dodawać sił na kolejne etapy porodu. Dzięki słuchaniu ulubionych kawałków, będziesz spokojniejsza i lepiej zniesiesz ból. Pamiętaj, że poród warto oswajać, a na sali porodowej może być domowo i miło. Uda ci się osiągnąć ten stan właśnie dzięki muzyce, musi być ona jednak odpowiednio dobrana.

W dniu porodu warto zadbać o każdy szczegóły. Jednym z ważnych elementów podczas rodzenia, o którym nie zawsze pamiętamy, to muzyka. Odpowiednio dobrana, relaksacyjna muzyka pomoże Ci w tej wyjątkowej chwili. Taka właśnie jest playlista stworzona przez Babyonline.  
 
Naszą składankę przesłuchasz w TIDAL, serwisie muzycznym, który pozwala cieszyć się 40 milionami utworów, legalną muzyką bez reklam nawet na 3 urządzeniach oraz dostępem do niej w trybie offline. W ramach oferty „Nielimitowana muzyka za darmo” w Play, operator daje swoim klientom serwis TIDAL na dwa lata za darmo.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?