Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

„Porwanie w Tiutiurlistanie”

| aktualizacja: 18.07.2011 | 0

20.07.2011r. o godz. 12.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu zaprasza wszystkie dzieciaki oraz rodziców, opiekunów i innych chętnych, młodych duchem na kolejny seans "Lata z filmem" w ramach wakacyjnego kina letniego.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
wydarzenia
fot. Miejska Biblioteka Publiczna W Sosnowcu
Zapraszamy do nowo otwartej sali kinowo-konferencyjnej Biblioteki Głównej przy ul. Kościelnej 11, gdzie siedząc wygodnie w fotelu obejrzymy „Porwanie w Tiutiurlistanie”.

Wstęp na każdy seans bezpłatny. Następne projekcje w kolejne środy.

„Porwanie w Tiutiurlistanie” to pełnometrażowy, rysunkowy filmy wyprodukowany w Studiu Filmów Rysunkowych w Bielsko-Białej w reżyserii Zdzisława Kudły i Franciszka Pytera. Jego pierwowzorem literackim jest oczywiście znana książka Wojciecha Żukrowskiego o tym samym tytule.
Leśną drogą jedzie karoca zaprzężona w siwe konie. W pewnym momencie z pojazdu odpada koło i gdy woźnica je naprawia pasażerowie karety - królewna Wiolinka, jej opiekunka i nauczyciel muzyki - spacerują po lesie. Królewna, która zbierając kwiaty oddaliła się od swych opiekunów, zostaje porwana przez zamaskowanego człowieka…. Chcesz poznać dalsze losy Wiolinki? Przyjdź na seans do Biblioteki i zaproś kolegę!

Biblioteka Główna
Sala kinowo-konferencyjna
ul. Kościelna 11, Sosnowiec
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?