Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Makalulu, czyli leśne zwierzęta w sypialni

| aktualizacja: 25.02.2015 | 1

Dzieci uwielbiają wtulać się w niedźwiedzia, sowę czy zająca. Zobacz zachwycające pościele, które tworzy młoda mama. Poznaj jej historię.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(3)

Co wyróżnia pościel dla dzieci Makalulu?

Na tle kolorowej i bajkowej pościeli dziecięcej, dominującej na polskim rynku, Makalulu wyróżniają niezwykle realistyczne grafiki zwierząt, które od razu zwracają na siebie uwagę. Olbrzymi jeż, lis, sowa, wiewiórka czy królik na kołdrze czy poduszce wprowadza wyrazisty akcent do sypialni.

Co istotne, projekty Makalulu są od początku do końca polskie. Tkaniny i opakowania pochodzą z Polski, proces produkcji również odbywa się w Polsce. – Chcieliśmy, żeby nasze produkty odzwierciedlały nasze postrzeganie świata i to, co lubimy. Zatem zarówno cała strona wizualna Makalulu, jak i same produkty, są minimalistyczne, spokojne i bliskie naturze – podkreśla Anna Kowalewska.

Skąd pomysł na pościele dla dzieci ze zwierzętami?

Makalulu założyła Anna Kowalewska w połowie 2014 r. Pomysł na własną markę kiełkował w jej głowie od kilku lat. Gdy przyszedł czas na decyzję czy wrócić do pracy po urlopie macierzyńskim, czy zacząć własny biznes, postawiła na to drugie. I nie żałuje swojej decyzji.
Twórczyni marki przyznaje, że tworząc Makalulu zdała się na swoją intuicję. Miały to być produkty najlepszej jakości i inne od tego, co możemy spotkać na polskim rynku.

Gdzie można kupić pościele dla dzieci Makalulu?

Poszewki na kołdry i poduszki oferowane są w wielu rozmiarach, pasują zarówno do łóżeczek niemowlęcych i dziecięcych, jak i do dużych łoży małżeńskich. Projekty Makalulu dostępne są na MyBaze.com, platformie e-commerce, na której można kupić wyjątkowe produkty z dziedziny designu, mody i sztuki bezpośrednio od projektantów.

Zobacz też: Żyrafy z Szafy zapraszają leśne zwierzęta do pokoju dziecka

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?