Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Rozwijające zabawki mobilne – musisz je mieć!

| aktualizacja: 01.12.2016 | 0

Szukasz zabawki, która będzie spierać rozwój twojego dziecka i którą łatwo będziecie mogli zabrać ze sobą zarówno na spacer, jak i w dłuższą podróż? Poznaj zabawki Playskool.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(5)

AdvertisementKażda z nas, mam wie, że gdy dziecko ma swoją ulubioną zabawkę, najczęściej nie chcę się bez niej nigdzie ruszyć. Pół biedy jeśli jest to niewielka maskotka, gorzej jeśli nasz maluch ukochał sobie dużą i mało mobilną zabawkę typu stolik edukacyjny czy duży zestaw klocków. Wtedy mam dwa rozwiązania: albo ryzykujemy lament malucha i wychodzimy bez zabawki, albo bierzemy dodatkową torbę w rozmiarze XXL i pakujemy do niej ulubieńca dziecka. Nie trzeba chyba dodawać, że zazwyczaj kończy się na drugim rozwiązaniu. Czy wiesz jednak, że są na rynku zabawki, które wspierają rozwój dziecka, a w dodatku składają się do bardzo kompaktowych rozmiarów, dlatego bardzo łatwo można zabrać je ze sobą? Poznaj zabawki Playskool, które pokocha nie tylko twoje dziecko, lecz także ty!
Zabawki Playskool są wykonane z najwyższą starannością, a przez to bezpieczne dla dziecka, bajecznie kolorowe, dzięki czemu zachęcają do zabawy – po prostu idealne dla maluchów już od 9. miesiąca życia.

Zajrzyj też na: www.playskool.net.pl

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?