Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Praktyczne akcesoria dla mam

| aktualizacja: 10.06.2011 | 1

Jednorazowe pieluszki, słoiczki z jedzeniem, wielofunkcyjne wózki to już norma – bez nich byłoby nam dużo trudniej. Wciąż jednak pojawiają się nowe i praktyczne akcesoria.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Przedstawiamy niektóre z nich. Oczywiście nie oznacza to, że natychmiast musisz pędzić do sklepu, by je wszystkie kupić, bo bez nich nie dasz sobie rady. Pokazujemy je, bo choć można się bez nich obyć (w końcu dotąd to robiłyśmy), są dobrze pomyślane i naprawdę ułatwiają życie. Albo po prostu je umilają, co przecież również nie jest bez znaczenia!
Gdzie to kupić? Podstawowe akcesoria można kupić wszędzie. Tych, które przedstawiamy, szukaj w sklepach internetowych, np. Babymama.pl, Tublu.pl, Mamagama.pl.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

Monia
Monia | 2014-11-16 14:54 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Fajne są takie gadżeciki:) Lubimy też takie rzeczy wynajdować na prezenty dla znajomych, to są takie nieoczywiste podarki, a zawsze w jakiś sposób się przydadzą;) Ostatnio wyczailiśmy np. takie zawieszki togo, do przypinania różnych rzeczy do innych i zebrały tyle pochwał, że wowo. Starszakom fajnie dać nieoczywiste ksiżeczki, tez tego dużo jest teraz.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?