Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Prezenty dla babci: w sam raz na Dzień Babci!

| aktualizacja: 10.01.2017 | 0

Co by tu podarować babci w dniu jej święta? Spójrz na nasze pomysły prezentów na Dzień Babci (już od 5 zł!) i znajdź coś wyjątkowego!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Prezent dla babci ofiarujemy z serca i chyba nikt inny nie potrafi się tak cieszyć z prezentów jak właśnie Ona (może jeszcze dzieci...). Dzień Babci obchodzimy 21 stycznia. Na Święto Babci wnuki rysują laurki, uczą się piosenek i wierszyków dla babci, a często przygotowują też drobne upominki na Dzień Babci. Prezent na Dzień Babci nie musi być być drogi, ważne jest po prostu, żeby mówił: kochamy Cię, Babciu, myślimy o Tobie.  Co podarować babci w tym roku? Jeśli szukasz inspiracji, spójrz na nasze propozycje prezentów na Dzień Babci - wszystkie są wyjątkowe! Mamy dla ciebie aż 16 pomysłów na prezenty la babci!

Pomysły na prezent dla babci

Prezent dla babci  jest najlepszy, kiedy podkreśla więź wiążącą ją z wnukami - wśród naszych propozycji prezentów na Dzień babci znajdziesz więc dedykowane jej drobiazgi, podkreślające, że jest najlepsza na świecie, ale także pamiątki - zdjęcia wnuków na kartkach, w kalendarzach i w pięknych ramkach, w których jest miejsce także na odcisk stopy lub rączki dziecka. Babcie uwielbiają chwalić się wnukami, więc taki prezent na pewno je ucieszy! Dla babci, które uwielbiają słodycze, mamy kartkę ze słodkościami, a dla modnych babci - biżuterię. Jest tu też wspaniała książka-pamiętnik, którą babcia może napisać dla swoich wnuków.  Zaparz sobie herbatę i usiądź wygodnie z dzieckiem, wybierzcie razem najlepszy prezent na Dzień Babci!

Zobacz  też:

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?