Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Prezenter dowiaduje się na wizji, że jego żona rodzi. Reakcja? Dziwna!

| aktualizacja: 01.04.2016 | 0

Same powiedzcie, czy takiej reakcji spodziewałybyście się po mężczyźnie, który właśnie dowiaduje się, że jego żona rodzi. Ten dziennikarz był wyraźnie zagubiony!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Prezenter sportowy dowiaduje się na wizji o porodzie żony
fot. kadr z YouTube.com
Na wieść o tym, że ukochana właśnie zaczęła rodzić i właśnie podają jej znieczulenie, większość mężczyzn najprawdopodobniej zerwałaby się na równe nogi i czym prędzej pobiegła do szpitala. Ale reakcja tego amerykańskiego prezentera sportowego, który dowiedział się na wizji z SMS-a, że jego żona właśnie rodzi, jest dość dziwna... i całkiem rozbrajająca.

Scott Rude, w programie na żywo dla amerykańskiego kanału telewizyjnego 120 Sports, wpatrywał się w wiadomość, którą otrzymał od żony. I to nie byle jakiego! Kobieta informowała go o tym, że właśnie otrzymuje znieczulenie do porodu. Mężczyzna był wyraźnie w takim szoku, że nie za bardzo wiedział, co zrobić. Scott przeczytał więc kolegom treść SMS-a: "Właśnie dostała kroplówkę... ma dostać znieczulenie. 'Potrzebuję Cię tutaj teraz'". Skołowany spojrzał na kolegów i zapytał, czy powinien zejść z planu. Pada kilka żartów o bliźniętach i mężczyzna w końcu wstaje, przez chwilę zastanawia się, co zrobić z krzesłem i w końcu wychodzi ze studia, zachęcony przez kolegę, który mówi: "Po prostu idź!". Naszym zdaniem, pozostali dziennikarze też byli mocno zagubieni i zachowywali się dziwnie!Potem Scott zamieścił na Twitterze zdjęcie ze szpitala, na którym pozuje z żoną. W komentarzu dziękuje kolegom, że pozwolili mu zejść z wizji i zdążyć na narodziny córki. Dziewczynka urodziła się kilka godzin później, ma na imię Edith (Edie) Joanne, a w momencie narodzin ważyła 3,460 kg. Gratulujemy rodzicom!

A jak wasi partnerzy zareagowali na wieść, że rodzicie? Napiszcie w komentarzu!

Zobacz też:
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?