Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

BabyOno


kategoria:

Karuzele i pozytywki


Autor: fhdominik
Ocena:
2 oceny

Cena: 35 zł
Opis produktu

BabyOno, Projektor z dźwiękiem i lampka 3w1

Projektor, pozytywka, lampka - trzy funkcje w jednym urządzeniu, czyli idealny uspokajacz dla każdego dziecka już od dnia narodzin. Dzięki łagodnym melodiom, pomoże ukoić maluszka do snu lub umili czas zabawy. Zabawka może pełnić rolę pozytywki, a za pomocą jednego pokrętła pozytywka zmieni się w lampkę lub projektor, który na suficie będzie wyświetlał ruchome postacie przecudnych bajkowych misiow i gwiazdek. Zabawka wolnostojąca lub dzięki specjalnemu przykręcanemu pierścieniowi mocowana do łóżeczka szczebelkowego. Wspomaga wykształcanie zmysłu wzroku i słuchu u dzieci.

Gdzie można kupić: sklep internetowy zabawki-dominik.pl
Oceny użytkowników produktu 

BabyOno, Projektor z dźwiękiem i lampka 3w1

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Tryka
Ewelina Tryka

2017-09-07 10:45

Super

Projektor z dźwiękiem towarzyszy mojemu dziecku już od wielu miesięcy. Jak był młodszy to niestety dźwięk pozytywki nie przypadł mu do gustu, ale jak miał około roku sam zaczął nawet w dzień włączać sobie dźwięk na pozytywce. Dzięki mocowaniu pozytywka była zamocowana na łóżeczku, a z czasem ja zajęliśmy i stała na stoliku w pokoju dziecka. Wyświetla super obrazek, który od razu przypadł do gustu mojemu dziecku.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-14 08:43

odrobina niezwykłych doznań

Projektor o bardzo przyjaznym kształcie gwiazdki. Kolor bardzo ładny , delikatny. To male niezwykłe urządzenie spełnia aż trzy funkcje, może służyć jako lampka, projektor także pozytywka umilająca czas dziecku. Świetnie wspomaga kształtowanie zmysłu słuchu i wzroku u małego dziecka. Przecudna , wspaniale uatrakcyjnia wystrój dziecięcego pokoju.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?