Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Królik Bugs, Scooby-Doo w Biedronce

| aktualizacja: 03.11.2017 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(3)
Biedronka i warner bros
fot. Materiały prasowe Biedronka
Scooby-Doo, Królik Bugs oraz Kaczor Daffy są głównymi bohaterami akcji promocyjnej „Baw się razem z nami” w sieci Biedronka. Dzięki specjalnej aplikacji Zappar każdy będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z bohaterem ulubionej bajki.
Już 17 listopada, na dwa tygodnie, do wszystkich sklepów sieci Biedronka wprowadzone zostaną nowe opakowania z postaciami z kreskówek wytwórni Warner Bros. W promocyjnych opakowaniach znajdzie się kilkadziesiąt produktów spożywczych, m.in. soki owocowe, jogurty i serki , płatki do mleka. Na kolorowych pudełkach, woreczkach i butelkach klienci znajdą obrazki przedstawiające swoje ulubione kreskówki, a na materiałach marketingowych na sklepie m.in. etykietach z cenami i ulotkach specjalne kody, które po ściągnięciu aplikacji Zappar (do ściągnięcia za darmo z AppStore i GooglePlay) i zeskanowaniu ich telefonem umożliwią korzystanie z ciekawych gier.

Zobacz też: Gry online dla przedszkolaka

Aplikacja Zappar umożliwia dostęp do rzeczywistości rozszerzonej czyli połączenia świata rzeczywistego z generowanym komputerowo. Dzięki wykorzystaniu tej techniki klienci sieci Biedronka, którzy zeskanują znajdujące się w różnych częściach sklepu kody, będą mogli grać, czy zrobić sobie zdjęcie z wybraną postacią z kreskówki Warner Bros.
Z aplikacji klienci będą mogli skorzystać od 17 do 30 listopada br.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?