Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Przedszkolanka zwolniona za wpis na Facebooku

| aktualizacja: 18.12.2015 | 3

Przedszkolanka została zwolniona z pracy jeszcze... zanim ją zaczęła. 27-letnia Kaitlyn Walls z Teksasu przekonała się, jak niebezpieczne mogą być zabawy z Facebookiem. Czytaj co takiego szokującego napisała na swoim profilu.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Kaitlyn Walls
fot. CBS 11 News
"Dziś zaczynam nową pracę, ale absolutnie nie cierpię pracować w przedszkolu" – pochwaliła się Walls. Potem dodała jeszcze "Haha, wszystko świetnie, ale ja naprawdę nie znoszę zajmować się grupą dzieci". Kaitlyn Walls jest samotną matką i praca była jej naprawdę bardzo potrzebna. Szkoda tylko, że charakter zajęcia nie przypadł jej do gustu.  

Nienawidzę dzieci - to mówi przedszkolanka?

Pierwszą reakcją na te wyznania były nienawistne komentarze sąsiadów i całkiem obcych ludzi, którzy także zareagowali na Facebooku. Były one tak obraźliwe i przesycone jadem, że doprowadziły Walls do płaczu. "Jakieś dziewczyny wyrzucały mi, że jestem straszną osobą, że nie chcę cały dzień przebywać z dziećmi!" mówi kobieta. Jakby tego było mało, jej nowy pracodawca powiedział jej, żeby się nie fatygowała i nie przychodziła do pracy. 

W wywiadzie dla lokalnej stacji Kaitlyn Walls zapewniła, że te wpisy były dużą pomyłką i że wcale tak nie myśli: "Nie nienawidzę dzieci. Sama mam jedno i... je kocham". Dodała też, że od tej pory będzie bardzo uważać na to, co pisze na swoim profilu "Nigdy więcej nie napiszę niczego w podobnym stylu, niezależnie od tego, co uważam". Bardzo słusznie.

My z kolei przypominamy: dokładnie sprawdźcie swoje ustawienia prywatności i nie dzielcie się wszystkimi przemyśleniami głośno. A wszystkim, którzy nie przepadają za dziećmi, radzimy dokładnie zastanowić się zanim podejmą pracę w żłobku, przedszkolu lub szkole.     

Czytaj też: wybierz najlepsze przedszkole dla dziecka10 sposobów, by dziecko chętnie chodziło do przedszkola

 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (3)
avatar

susanf
susanf | 2015-12-14 09:16 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Bardzo dobrze się stało że nie została zatrudniona. Osoby zajmujące się zawodowo opieką nad dziećmi powinny lubić dzieci. Szkoda że przy zatrudnianiu do przedszkoli I szkół tak trudno ocenić prawdziwość intencji I wypowiedzi kandydatów. To że posiada własne dziecko i je kocha to zupełnie inna sprawa, bo wiadomo że z obcymi dziecmi nigdy nie zbuduje takich samych relacji jak ze swoim dzieckiem.

Odpowiedz

mmm
mmm | 2015-12-11 05:37 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

zgadzam się z pcs. Ciekawe czy swoje dziecko dałaby pod opiekę osobie, która wcale nie lubi przebywać z dziećmi...

Odpowiedz

pcs
pcs | 2015-12-10 21:54 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Ustawienia prywatności to jedno, ale w tym serwisie wolałbym przeczytać: "jeżeli nie lubisz pracować z dziećmi, nie zatrudniaj się w przedszkolu".

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?