Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Przerażające! Ktoś wystawił w serwisie aukcyjnym... miesięczne niemowlę. Głupi żart?

| aktualizacja: 14.10.2016 | 0

Ogłoszenie zostało usunięte godzinę po publikacji. Policja bada, kto był jego autorem. Mamy nadzieję, że to potworny żart!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(2)
Miesięczna dziewczynka zostawiła wystawiona na aukcji
fot. eBay via mirror.co.uk
W serwisie aukcyjnym eBay pojawiło się szokujące ogłoszenie. Ktoś wystawił na aukcji... niemowlę. "Dziecko, 40-dniowe, o imieniu Maria... na sprzedaż" – tak brzmiał tytuł ogłoszenia. Dziewczynka i autor aukcji pochodzą z Daisburg w Niemczech. Cena wywoławcza za dziewczynkę wynosiła 5 tysięcy euro.

Ogłoszenie zniknęło w ciągu godziny od dodania. W tym czasie była już 1 osoba zainteresowana kupnem niemowlęcia. Niestety, ogłoszenie zostało usunięte przez pracowników serwisu eBay, nie przez autora. Przedstawiciel firmy Pierre Du Bois zapewnił, że po usunięciu aukcji niezwłocznie powiadomiono niemiecką policję. Policja ma sprawdzić, kto był autorem ogłoszenia.

Mamy nadzieję, że to głupi, skrajnie nieodpowiedzialny żart. Pomyślcie jednak, że ktoś zdążył zaoferować za dziewczynkę żądaną kwotę. Pary na całym świecie starają się o dziecko, walczą z niepłodnością, korzystają z in vitro i adoptują dzieci. Jak bardzo trzeba być samotnym i zdesperowanym, żeby próbować kupić dziecko w tak absurdalny sposób? Ktoś, kto pragnie dziecka, zrobi wszystko, żeby zostać rodzicem... Przytulcie swoje maluchy i pomyślcie, jakimi jesteście szczęściarami!

Czytaj także:
źródło: mirror.co.uk
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?