Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Przesłuchania do musicalu „Aladyn” Disneya

| 19.06.2011, aktualizacja: 06.06.2011 | 0

19, 20 i 21.06.2011r. o godz. 10.00 Teatr Muzyczny „Roma” zaprasza na przesłuchania dziewczęta (w wieku 12 – 18 lat) i chłopców (w wieku 14 – 18 lat).

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Przesłuchania do ról Jasminy, Aladyna  oraz  zespołu scenicznego odbędą się w siedzibie Teatru – Warszawa, ul. Nowogrodzka 49 (wejście od ul. Św. Barbary 12).

    •    Poszukujemy
 Utalentowanych wokalnie, aktorsko i tanecznie dziewcząt (w wieku 12 – 18 lat) i chłopców  (w wieku 14 – 18 lat).

    •    Zgłoszenia
Pisemne zgłoszenia (c.v. wraz ze zdjęciem i numerem telefonu) przyjmuje Dział Koordynacji Pracy Artystycznej Teatru do dn.14 czerwca br. Zgłoszenia prosimy dostarczyć osobiście lub przesłać  pocztą  na adres Teatr Muzyczny „Roma“  00-695 Warszawa, ul. Nowogrodzka 49.
Do zgłoszeń kandydatów poniżej 18 roku życia należy  koniecznie dołączyć pisemną zgodę rodziców na udział w castingu (wzór zgody znajdą Państwo na stronie Teatru: www.teatrroma.pl)
Imienna lista uczestników ze wskazaniem konkretnych dat i godzin ukaże się na stronie internetowej Teatru w dn. 17 czerwca br. Na listę uczestników zostaną wpisane wyłącznie osoby, które dostarczyły pisemne zgłoszenia oraz zgody rodziców.

    •    Repertuar
Repertuar obowiązujący na przesłuchaniach (dwie piosenki „To nowy świat“ i „Daj skok“), materiały muzyczne oraz krótkie charakterystyki postaci dostępne są na stronie Teatru - www.teatrroma.pl.
Przesłuchania będą się składać z części wokalnej (sprawdzenie słuchu oraz prezentacja obydwu piosenek) i choreograficznej (odtworzenie krótkiego układu choreograficznego, zaprezentowanego przez choreografa).
Prosimy o zabranie ze sobą kostiumów do ćwiczeń i wygodnego obuwia.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?