Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Wielki Turniej Tańca dla dzieci już w ten weekend

| aktualizacja: 25.11.2015 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Kids Challange
fot. materiały prasowe
5-6 grudnia będzie niezwykłym weekendem pełnym tańca, emocji i pozytywnej energii. Jeśli nie masz pomysłu, jak spędzić z dzieckiem mikołajki, przyjdź Kids Challenge – wyjątkowy turniej tańca dla dzieci.
Podczas V edycji Kids Challenge, który odbędzie się w CH Blue City, ponad 1000 młodych tancerzy Egurrola Dance Studio będzie rywalizowało o medale, puchary i nagrody, a dla wszystkich dzieci przygotowano niesamowite atrakcje.

Taneczny weekend pełen niespodzianek

W sobotę odbędzie się Wielki Turniej Tańca. Na scenie wystąpią dzieci już od 3. roku życia, które zaprezentują się w najbardziej widowiskowych stylach tanecznych, takich jak hip-hop, videoclip dance, taniec nowoczesny i taniec jazzowy. Występy tancerzy Egurrola Dance Studio wzbogacą wyjątkowe pokazy mody, prezentacje tancerzy z mistrzowskich zespołów Egurrola Dance Studio oraz animacje i konkursy z nagrodami dla publiczności. W niedzielę młodzi tancerze Egurrola Dance Studio zaprezentują swoje umiejętności na Festiwalu Tańca Barbie, który poprowadzi Agustin Egurrola! Tego dnia całe CH Blue City wypełnią dźwięki najbardziej znanych piosenek z filmów o przygodach Barbie, a na scenie wystąpi SASZAN – jedna z najbardziej znanych wokalistek młodego pokolenia. Dodatkową atrakcją będzie także wyjątkowy konkurs „Zostań Rockową Księżniczką Barbie” na najlepszą stylizację.
 

„Turniej Kids Challenge to kolejny etap na drodze do tanecznego sukcesu naszych podopiecznych” – mówi Agustin Egurrola, choreograf, właściciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio. „Chcemy, aby nasi tancerze już od najmłodszych lat rozwijali zarówno swoje umiejętności taneczne i technikę, ale także obycie ze sceną, światłem reflektorów i ogromną widownią. To niesamowite, jak w krótkim czasie, te małe dzieciaki stają się całkiem świadomymi tancerzami – potrafią odpowiednim ruchem i choreografią wyrazić wszystkie swoje emocje” – kontynuuje.
W ten wyjątkowy weekend wszyscy widzowie mogą liczyć na mnóstwo niespodzianek i atrakcji. W programie miedzy innymi:

- Wielki Turniej Tańca dla dzieci
- konkurs „Zostań Rockową Księżniczką Barbie”
- występ SASZAN
- pokazy mody
- animacje taneczne dla publiczności
- konkursy z nagrodami

W mikołajkowy weekend warto wpaść do CH Blue City i kibicować młodym tancerzom. A może twój maluch również zapała miłością do tańca i niedługo sam weźmie udział w takich zawodach?  

Więcej informacji na stronie www.egurrola.com/kids-challenge  

5-6 grudnia 2015r., godz. 11.00 – 19.00
C.H. Blue City, poziom -1,  Al.Jerozolimskie 179 

Wstęp wolny!
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?