Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Przyjemny powrót do szkoły z Centrum Handlowym NoVa Park

| aktualizacja: 22.08.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Rodzinny Park Rozrywki
25.08.2012r., godz.13.00-18.00 w NoVa Park odbędzie się kolejna akcja z cyklu „Rodzinny Park Rozrywki”.
Tym razem event skierowany jest przede wszystkim do najmłodszych klientów, którym NoVa Park pragnie uprzyjemnić „Powrót do szkoły”. Podczas sobotniego spotkania wszyscy uczniowie wraz z rodzicami będą mogli wziąć udział w licznych atrakcjach i konkursach przygotowanych z okazji zbliżającego się rozpoczęcia nowego roku szkolnego. \

Dla dzieci przygotowana zostanie Akademia Profesora Ciekawskiego, w ramach której najmłodsi będą mogli uczestniczyć w ciekawych eksperymentach naukowych. Każdy, kto weźmie udział w Akademii Profesora Ciekawskiego otrzyma zestaw niezbędnych przyborów szkolnych.

Dodatkowo, rodzice będą mieć możliwość zbadania wad postawy u swoich dzieci z udziałem specjalistów oraz uzyskania rad i wskazówek dotyczących zdrowia ich pociech. Ważnym punktem całego spotkania będą również spotkania z ekspertami, którzy ocenią indywidualnie predyspozycje i uzdolnienia dziecka. Będzie to doskonała okazja do porozmawiania z konsultantami o ścieżkach rozwojowych najmłodszych. Dzięki wskazówkom uzyskanym od profesjonalistów, rodzice będą mogli w łatwy sposób pomóc swoim pociechom w wyborze odpowiedniego dla nich kierunku nauki, dyscypliny sportowej czy też kręgu zainteresowań.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?