Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Przygody Pszczółki Mai - spektakl dla dzieci, 19.05, Lublin

| aktualizacja: 17.05.2013 | 0

Spektakl dla dzieci w Lublinie - zapraszamy.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
plakat, spektakl
fot. materiały prasowe
PRZYGODY PSZCZÓŁKI MAI
reż. JERZY JAN POŁOŃSKI
 
NIEDZIELA. 19 MAJA 2013, godz. 12.00 (dolna sala)
 
Na scenie Teatru Andersena jedno z  najpopularniejszych przedstawień lubelskich, musical  w reż. Jerzego Jana  Połońskiego „Przygody Pszczółki Mai”. 
 
Mała pszczółka ciekawa świata i przygód, ma okazję  wyrwać się z ula i wyruszyć na ratunek Królowej. Przedzierając się przez zielone zakamarki łąki spotyka na swej drodze jej przedziwnych mieszkańców. Jedni są chętni do pomocy a przed innymi  trzeba zmykać gdzie pieprz rośnie. Bogaty i przedziwny świat owadów został przedstawiony małemu widzowi za pomocą bogatej plastyki, kostiumów oraz wizualizacji Ewy Farkasovej (Słowacja).  Cała historia Mai opowiedziana została  w formie blisko 20 piosenek, do których teksty napisał Bogusław Beniu Byrski, a ubrał w nuty Marcin Partyka. 
 
P.S Jeśli ktoś z widzów chciałby osobiście spotkać Pszczółkę Maję i  po spektaklu i zostać oprowadzony po łące pytajcie w kasie o SPOTKANIE Z BOHATEREM. Spektakl dla widzów od lat 3. Zapraszamy.
 
Więcej informacji o repertuarze teatru i naszych spektaklach znajdziecie na stronie:
 
www.teatrandersena.pl
 
Bilety do kupienia w kasie Teatru im. H. Ch. Andersena  w cenie 20zł: -5zł (spotkanie z bohaterem, pytaj w kasie przed spektaklem)
 
Kasa biletowa czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 16.00 oraz na  2 godziny przed spektaklem. Tel. 81-532 32 25
 
 
Teatr. H.Ch. Andersena
Ul. Dominikańska 1 (na Starym Mieście)
Lublin
 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?