Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Czarny ekran zachęca dzieci do zabawy - KONKURS!

| aktualizacja: 02.09.2014 | 0

W piątek, 29 sierpnia, Nickelodeon zorganizował Dzień Zabawy. Tego dnia na antenie telewizyjnej stacji dla dzieci zamiast kreskówek pojawił się tylko czarny ekran. Wyłączając program na 4 godziny, stacja zachęcała dzieci do wspólnej zabawy najlepiej na świeżym powietrzu. I ogłasiła fajny konkurs!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
dzieci
fot. Panthermedia

Podstawowym założeniem akcji jest zaangażowanie dzieci i rodziców w znalezienie równowagi pomiędzy czasem spędzanym przed telewizorem i na wspólnej zabawie.
W Stanach Zjednoczonych jedną z głównych ambasadorek „Day of Play” jest Pierwsza Dama, Michelle Obama, która od początku prezydentury męża postawiła sobie za cel przekonanie dzieci i młodzieży do zdrowego stylu życia, w związku z czym, co roku przed Białym Domem organizuje wielki piknik.
W Polsce „Dzień zabawy Nickelodeon” odbędzie się 29 sierpnia. Pomiędzy godziną 13., a 17. wyłączone zostanie nadawanie programu Nickelodeon oraz wygaszona zostanie strona  nick.com.pl. W tym czasie na ekranie pojawi się plansza zapraszająca dzieci do zabawy na dworze.
 
W związku z akcją Redakcja Babyonline.pl wspólnie z Nickelodeon przygotowała konkurs, który znajdziecie tu
 
Czytaj też: 23 pomysły na szalone zabawy ruchowe

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?