Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Edipresse


kategoria:

Puzzle


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
0 ocen
Opis produktu

Puzzle Dakar Pojazdy - autorska kolekcja Jacka Boneckiego

Kolekcja "Puzzle Pojazdy" (ciężarówka, quad, motocykl, polaris i raptor) stworzona przez Jacka Boneckiego, cenionego fotografa i miłośnika motoryzacji, składa się z pięciu wyrazistych, barwnych i pełnych szczegółów zdjęć. Autorowi udało się uchwycić na dynamicznych fotografiach nie tylko pędzące pojazdy, ale też otaczający je krajobraz.
Zdjęcia pojazdów Jacek Bonecki wykonał w rożnych miejscach świata, podczas imprez i ekspedycji, na których realizuje swoją motoryzacyjną pasję. Fotografia z "Puzzli Pojazdy – Motocykl" pochodzi z rajdu w Argentynie, a zdjęcie quada zostało wykonane w Egipcie. Puzzle "Raptor" i "Ciężarówka" tworzą fotografie, po które Jacek Bonecki wybrał się do Maroka. Natomiast zdjęcie polarisa fotograf zrobił w Polsce, co potwierdza, że również w naszym kraju powszechne jest zamiłowanie do rajdowych przygód. 
Puzzle składają się z 500 elementów i są odpowiednie dla dzieci od 10. roku życia. Po ułożeniu puzzli, gotową fotografię można umieścić w ramce i powiesić na ścianie. Galeria pięciu pojazdów z całego świata może ozdobić zarówno pokój dla dziecka, jak i miłośnika podróży, fotografii czy motoryzacji.

Każdy z pięciu wzorów puzzli uzupełniony zostały o wirtualne galerie dodatkowych fotografii Jacka Boneckiego. Ekskluzywne treści multimedialne są dostępne w innowacyjnej aplikacji mobilnej Tap2C. Aplikacja Tap2C umożliwia dostęp do wszystkich funkcji interaktywnego druku, np. galerii zdjęć i wideo czy kuponów rabatowych, które można pobrać bezpośrednio z materiałów drukowanych. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w Google Play i Appstore. Edipresse Książki korzysta z Tap2C w swoich projektach.

Gdzie można kupić: sklep internetowy hitsalonik.pl
Oceny użytkowników produktu 

Puzzle Dakar Pojazdy - autorska kolekcja Jacka Boneckiego

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?