Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Edipresse


kategoria:

Puzzle


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
3 oceny
Opis produktu

Puzzle Dakar Pojazdy - autorska kolekcja Jacka Boneckiego

Kolekcja "Puzzle Pojazdy" (ciężarówka, quad, motocykl, polaris i raptor) stworzona przez Jacka Boneckiego, cenionego fotografa i miłośnika motoryzacji, składa się z pięciu wyrazistych, barwnych i pełnych szczegółów zdjęć. Autorowi udało się uchwycić na dynamicznych fotografiach nie tylko pędzące pojazdy, ale też otaczający je krajobraz.
Zdjęcia pojazdów Jacek Bonecki wykonał w rożnych miejscach świata, podczas imprez i ekspedycji, na których realizuje swoją motoryzacyjną pasję. Fotografia z "Puzzli Pojazdy – Motocykl" pochodzi z rajdu w Argentynie, a zdjęcie quada zostało wykonane w Egipcie. Puzzle "Raptor" i "Ciężarówka" tworzą fotografie, po które Jacek Bonecki wybrał się do Maroka. Natomiast zdjęcie polarisa fotograf zrobił w Polsce, co potwierdza, że również w naszym kraju powszechne jest zamiłowanie do rajdowych przygód. 
Puzzle składają się z 500 elementów i są odpowiednie dla dzieci od 10. roku życia. Po ułożeniu puzzli, gotową fotografię można umieścić w ramce i powiesić na ścianie. Galeria pięciu pojazdów z całego świata może ozdobić zarówno pokój dla dziecka, jak i miłośnika podróży, fotografii czy motoryzacji.

Każdy z pięciu wzorów puzzli uzupełniony zostały o wirtualne galerie dodatkowych fotografii Jacka Boneckiego. Ekskluzywne treści multimedialne są dostępne w innowacyjnej aplikacji mobilnej Tap2C. Aplikacja Tap2C umożliwia dostęp do wszystkich funkcji interaktywnego druku, np. galerii zdjęć i wideo czy kuponów rabatowych, które można pobrać bezpośrednio z materiałów drukowanych. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w Google Play i Appstore. Edipresse Książki korzysta z Tap2C w swoich projektach.

Gdzie można kupić: sklep internetowy hitsalonik.pl
Oceny użytkowników produktu 

Puzzle Dakar Pojazdy - autorska kolekcja Jacka Boneckiego

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-08 13:02

Dla fanów motoryzacji

Dałam je w prezencie siostrzeńcowi. Puzzle wciągają dziecko do zabawy. Układanie zajmuje sporo czasu i jest wciągające. Efekty po ułożeniu są zadowalające puzzle wyglądają jak realistyczny obraz. Super alternatywa zamiast grania na komputerze. Zabawa nie tylko dla chłopaka ale tez dla całej rodziny. Świetny sposób na spędzenie wspólnie czasu.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Hanna Górna
Hanna Górna

2017-01-09 08:56

Dla chłopaków

Bardzo fajna alternatywa dla gier komputerowych. Potrafią na długi czas zająć chłopaka w wieku 11-13 lat. Są "na poziomie", do tego łączą najczęściej syna z ojcem lub dwóch dorastających braci. Wciągają, jednocześnie ucząc i wyciszając. Warto, by młodzi fani motoryzacji zebrali całą kolekcję puzzli Dakar Pojazdy!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Barbara Tchórzewska
Barbara Tchórzewska

2017-01-02 14:07

Polecamy, bo warto!

Mamy od ponad pół roku. Wykonane są bardzo porządnie, a po ułożeniu otrzymamy obrazek w żywych barwach. Ze względu na temat polecam puzzle fanom motoryzacji. Puzzle składają się aż z 500 części, więc mamy dużo zabawy przy układaniu.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?