Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Edipresse


kategoria:

Puzzle


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny
Opis produktu

Puzzle Dakar Pojazdy - autorska kolekcja Jacka Boneckiego

Kolekcja "Puzzle Pojazdy" (ciężarówka, quad, motocykl, polaris i raptor) stworzona przez Jacka Boneckiego, cenionego fotografa i miłośnika motoryzacji, składa się z pięciu wyrazistych, barwnych i pełnych szczegółów zdjęć. Autorowi udało się uchwycić na dynamicznych fotografiach nie tylko pędzące pojazdy, ale też otaczający je krajobraz.
Zdjęcia pojazdów Jacek Bonecki wykonał w rożnych miejscach świata, podczas imprez i ekspedycji, na których realizuje swoją motoryzacyjną pasję. Fotografia z "Puzzli Pojazdy – Motocykl" pochodzi z rajdu w Argentynie, a zdjęcie quada zostało wykonane w Egipcie. Puzzle "Raptor" i "Ciężarówka" tworzą fotografie, po które Jacek Bonecki wybrał się do Maroka. Natomiast zdjęcie polarisa fotograf zrobił w Polsce, co potwierdza, że również w naszym kraju powszechne jest zamiłowanie do rajdowych przygód. 
Puzzle składają się z 500 elementów i są odpowiednie dla dzieci od 10. roku życia. Po ułożeniu puzzli, gotową fotografię można umieścić w ramce i powiesić na ścianie. Galeria pięciu pojazdów z całego świata może ozdobić zarówno pokój dla dziecka, jak i miłośnika podróży, fotografii czy motoryzacji.

Każdy z pięciu wzorów puzzli uzupełniony zostały o wirtualne galerie dodatkowych fotografii Jacka Boneckiego. Ekskluzywne treści multimedialne są dostępne w innowacyjnej aplikacji mobilnej Tap2C. Aplikacja Tap2C umożliwia dostęp do wszystkich funkcji interaktywnego druku, np. galerii zdjęć i wideo czy kuponów rabatowych, które można pobrać bezpośrednio z materiałów drukowanych. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w Google Play i Appstore. Edipresse Książki korzysta z Tap2C w swoich projektach.

Gdzie można kupić: sklep internetowy hitsalonik.pl
Oceny użytkowników produktu 

Puzzle Dakar Pojazdy - autorska kolekcja Jacka Boneckiego

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Hanna Górna
Hanna Górna

2017-01-09 08:56

Dla chłopaków

Bardzo fajna alternatywa dla gier komputerowych. Potrafią na długi czas zająć chłopaka w wieku 11-13 lat. Są "na poziomie", do tego łączą najczęściej syna z ojcem lub dwóch dorastających braci. Wciągają, jednocześnie ucząc i wyciszając. Warto, by młodzi fani motoryzacji zebrali całą kolekcję puzzli Dakar Pojazdy!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Barbara Tchórzewska
Barbara Tchórzewska

2017-01-02 14:07

Polecamy, bo warto!

Mamy od ponad pół roku. Wykonane są bardzo porządnie, a po ułożeniu otrzymamy obrazek w żywych barwach. Ze względu na temat polecam puzzle fanom motoryzacji. Puzzle składają się aż z 500 części, więc mamy dużo zabawy przy układaniu.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?