Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Unilever


kategoria:

Inne produkty


Pojemność: 400 ml/g
Autor: Anna Parcheta
Ocena:
2 oceny

Cena: 5.59 zł
Opis produktu

Rama Multivita

Rama MultiVita zawiera 7 witamin istotnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Margaryna zawiera witaminy A, D i E, a dodatkowo została wzbogacona o witaminy B1, B2, B6 i B12. Bez wątpienia jest doskonałym źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 6. 20 g Ramy Multivita zawiera istotną część dziennej porcji witamin B2, B6, B12, wpływających na zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia. Najlepiej spożywać jako element zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego stylu życia.

Gdzie można kupić: www.carrefour.pl
Oceny użytkowników produktu 

Rama Multivita

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
anna trochimczyk
anna trochimczyk

2017-09-30 20:20

Polecam!

Rama to jedna z najlepszych margaryn na rynku. Dobra w smaku, zawiera dużo witamin no i ma wiele wariantów do wyboru tak więc często mam kilka różnych Ram w lodówce. Córce i mężowi też smakuje. Cena w promocji jest okej, poza promocjami przynajmniej o złotówkę przesadzona.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Klaudia Osińska
Klaudia Osińska

2017-09-29 11:36

smaczna

Rama to margaryna której używam od dawna. Ma bardzo dobry smak, fajną konsystencję, jest puszysta i delikatna. Łatwo ją rozsmarować na kanapkach i nie trzeba czekać aż zmięknie. Świetny produkt, który wzbogacono w witaminy. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?