Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Rebel


kategoria:

Gry edukacyjne, logiczne, zręcznościowe


Autor: anna trochimczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 40 zł
Opis produktu

Story Cubes, gra towarzyska

"Story Cubes" to prosta w założeniach i jednocześnie genialna gra, która dostarczy graczom wiele radości i będzie doskonałym treningiem dla wyobraźni. Story Cubes to dziewięć ładnie wykonanych, sześciennych kostek, z których każda zawiera na ściankach odmienny zestaw ilustracji. Na czym to polega? Rzuć wszystkimi dziewięcioma kostkami. Rozpocznij swoje opowiadanie od "Dawno, dawno temu" lub jeśli wolisz "Pewnego razu". Następnie opowiedz historię w oparciu o dziewięć obrazów, które wypadły na kostkach. Zacznij od dowolnego z nich, najlepiej od tego, który jako pierwszy przykuł twoją uwagę. Nie ma złych odpowiedzi, jedyne co cię ogranicza, to twoja własna wyobraźnia. Obudź ją w sobie i daj się jej ponieść, a fantastyczne opowieści same zrodzą się w twojej głowie! Im więcej będziesz grał w Story Cubes, tym z większą łatwością będzie ci przychodziło budowanie fascynujących, coraz bardziej rozbudowanych historii. Możesz swą wyobraźnię ćwiczyć sam, możesz także zaprosić grupę znajomych do wspólnej zabawy. Możecie grać indywidualnie lub drużynowo.
Story Cubes zawiera wiele wariantów rozgrywki, dzięki którym doskonale sprawdza się w grupach o różnej liczebności i w różnym wieku. Kto w waszym gronie najbardziej zaimponuje pozostałym pomysłowością, wyobraźnią i umiejętnością snucia pasjonujących opowieści?
Story Cubes stworzył Rory O'Connor z Irlandii, trener kreatywności i twórczego rozwiązywania problemów. Ta niewielka gra szybko okazała się nieocenioną pomocą dla nauczycieli, trenerów, terapeutów, jak również znakomitą, ćwiczącą kreatywność i wyobraźnię grą dla całej rodziny lub grona przyjaciół. Niepozorny zestaw Story Cubes gwarantuje wiele godzin rozrywki praktycznie każdej grupie wiekowej. Zaimponuj znajomym swoją opowieścią, pozwól ponieść się fantazji przyjaciołom, daj się zaskoczyć własnemu dziecku. Szybko przekonasz się, że Story Cubes to pasjonująca rozrywka, do której chętnie i regularnie będziecie powracać.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Rebel
Oceny użytkowników produktu 

Story Cubes, gra towarzyska

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Anna  Maria LEMAN
Anna Maria LEMAN

2017-11-12 12:43

Story Cubes

Każda kostka przykuwa uwagę w swojej prostocie i wykonaniu. Rysunki przedstawione na ściankach są przejrzyste, oczywiste oraz bardzo dokładnie wygrawerowane. Nikt nie będzie miał problemu z ich odczytaniem. Pudełko gry Story Cubes zostało bardzo dobrze przemyślane. Kostki nie hałasują ani nie wypadają. Rozwiązaniem jest magnes, który nie pozwala, aby pudełko się otworzyło.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
anna trochimczyk
anna trochimczyk

2017-09-28 10:20

Mała i prosta

Prosta gra która uczy kreatywnego myślenia i opowiadania. W zestawie 9 kostek z różnymi obrazkami więc można stworzyć naprawdę wiele, wiele historii. Gra zmusza rodzica do ruszenia szarych komórek i zabawy z dzieckiem. No i nie zajmuje dużo miejsca na półce! Kostki dobrze wykonane, jedynie pilnować aby nie zgubić.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?