Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Recaro


kategoria:

Od 9 do 36 kg


Ocena:
6 ocen

Cena: 999 zł
Opis produktu

Recaro, Fotelik samochodowy Young Sport HERO

Fotelik Young Sport przeznaczony jest dla dzieci od 9 miesiąca do 12 roku życia (kategoria wagowa 9-36 kg). W foteliku znajdziemy nowy system ochrony dziecka o nazwie Hero. System ten został stworzony i opatentowany przez firmę Recaro, jako znak nowych czasów w dziedzinie poprawy bezpieczeństwa dzieci w fotelikach samochodowych. Hero integruje zagłówek z pasami i ochraniaczami pasów. Rozwiązanie takie pozwala na wygodne i prawidłowe dopasowanie ustawień do potrzeb dziecka, pasy przytrzymując dziecko nie ślizgają się i nie uwierają go. Fotelik został odpowiednio wyprofilowany dla wygody dziecka, a dla najmłodszych wyposażony w dodatkową wkładkę redukcyjną.
 
Oceny użytkowników produktu 

Recaro, Fotelik samochodowy Young Sport HERO

 (6)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-21 19:58

fotelik

Super fotelik , świetna jakość wykonania i wykończenia , bardzo bezpieczny i wygodny dla dziecka , poza tym ładnie się komponuje z wnętrzem każdego samochodu . Poza tym firma Recaro jest doskonale znana w sportowym świecie , w którym się obracam na co dzień z super foteli .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Mariola Kłusek
Mariola Kłusek

2015-02-20 10:11

Watr zakupu

Praktyczny fotelik bo właściwie posłuży już do takiego wieku dziecka, kiedy to nie będzie już musiało jeździć w foteliku. Wykonany z bardzo dobrych, energochłonnych materiałów dzięki czemu dziecko się nie poci. Łatwe rozkładanie do pozycji do spania. Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa z miękkimi nakładkami oraz łatwa regulacja zagłówka,a do tego fajny, sportowy wygląd. Watr zakupu

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anna Jakóbczak
Anna Jakóbczak

2015-02-19 15:07

Super fotelik

Kilka dni temu siostra zachwycona swoim fotelikiem dla dzieci do 13 kilogramów ze względu na rosnący brzuszek kupiła małej ten fotelik i z łatwością zamontowała go w aucie. Mała jest już po pierwszej podróży w nim i podobnie jak fotelikiem do 13 kg są nim zachwycone.
Pasy nie przekręcają się , nie zjeżdżają z kurtki wykonanej ze ślizgiego materiału i dobrze dopasowują się. Z łatwością można je uciągnąć i poluźnić.
Poręczne pokrętło z łatwością się przekręca i ustawia optymalną dla dziecka pozycję siedzenia. Nie potrzeba do tego siły i można je ustawiać nawet gdy dziecko siedzi w foteliku.
Materiał miły w dotyku i łatwy do czyszczenia.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Patrycja Głogowska
Patrycja Głogowska

2015-02-16 16:55

Bardzo dobry i bezpieczny

Fotelik ten jest niewątpliwie jednym z lepszych na naszym rynku, ponieważ:
-ma oddychającą tapicerkę, dziecko się nie poci
-wspomniany system HERO, który zwiększa bezpieczeństwo jazdy
-bezpieczny i komfortowy
-łatwe zapinanie pasów
-ochraniacze barkowe, pasy i zagłówek stanowią integralną całość
pasy się nie skręcają, są pięciopunktowe, nie uwierają
-możliwość odchylenia fotelika
Plusów i pozytywów jest wiele. Ten kto kupi nie zawiedzie się. Warte swojej ceny.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Iza Szulwic
Iza Szulwic

2015-02-07 21:10

Super

Dosyć drogi ale wart swojej ceny, bardzo prosty sposób mocowania fotelika do siedzenia przy pomocy pasów bezpieczeństwa, fotelik rośnie z dzieckiem , ma bogata kolorystykę, posiada regulację oparcia oraz lekkie odchylenia do spania dzięki czemu komfort jazdy dla dziecka sie zwiększa.Bardzo dobre i profesjonalne wykonanie i wysoka jakość polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Karolina woźniak
Karolina woźniak

2015-02-06 20:06

Polecam

Produkt godny uwagi. Bardzo bezpieczny ,trwały i wart swojej ceny. Łatwo się go wpina.Dziecko siedzi wygodnie. Szybko można je wypiąć,szelki sa wygodne. Latwo go dostosować do potrzeb dzieck i wielkości.Posłuzy na długo.Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?