Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Roan


kategoria:

Od 9 do 18 kg


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
4 oceny

Cena: 1100 zł
Opis produktu

Roan, Fotelik samochodowy Kiwy SPF1 SA-ATS

Fotelik samochodowy Kiwy SPF1 SA-ATS firmy Roan to model z grupy wagowej 9-18 kg montowany przodem do kierunku ruchu, za pomocą systemu isofix lub 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. Fotelik wyposażony jest w pasy 5-punktowe zintegrowane z zagłówkiem, który możemy regulować w 7 pozycjach. Dzięki temu w prosty sposób możemy dopasować wysokość pasów do wzrostu dziecka. 4-stopniowa regulacja pochylenia oparcia zapewnia dziecku komfortowy sen w trakcie podróży. Kiwy SPF1 SA-ATS wyposażony jest w otwory wentylacyjne w najbardziej newralgicznych miejscach (oparcie, zagłówek, boki fotelika). Co jednak wyróżnia ten fotel? System SA-ATS (Shock Absorber and Automatic Tensioning System), opatentowany przez firmę Kiwy system służący do ograniczania sił i przyspieszeń działających na dziecko w trakcie zderzenia. Działanie amortyzujące powiązane jest z mechanizmem napinania pasów, które w razie kolizji są stopniowo naprężane w okolicy ramion i ograniczają w ten sposób ruch głowy dziecka. Dzięki systemowi SA-ATS siły działające na dziecko w trakcie zderzenia czołowego zostały zredukowane o 30%. Fotelik Kiwy SPF1 SA-ATS zdobył wysokie noty w niezależnych testach zderzeniowych. 

System AIR-GO (Air Flow System) ułatwia naturalną wentylację obszarów pleców i główki dziecka poprzez odpowiednio umiejscowione wloty powietrza oraz oddychające tkaniny siatkowe 3D.

Gdzie można kupić: zobacz na stronie roan.pl
Oceny użytkowników produktu 

Roan, Fotelik samochodowy Kiwy SPF1 SA-ATS

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-24 12:11

Bezpieczna podróż dziecka

Fotelik jest łatwy w montażu i szybki. Dziecko w nim ma pozycję stabilną. W trakcie jazdy fotelik się nie przesuwa mocno jest przymocowany do bazy. Zagłówek można regulować do potrzeb dziecka. Co sprawia że jazda jest przyjemna i komfortowa. Zawarty w foteliku system bezpieczeństwa chroni dziecko w czasie wypadku samochodowego. Dziecko odczuwa mniejszy wstrząs , a dodatkowo głowa jest zabezpieczona i maluch nie leci do przodu.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Teresa Szczepanik
Teresa Szczepanik

2016-02-24 22:58

Bezpieczna i komfortowa podróż

Posiada szereg systemów zapewniających dziecku bezpieczną i komfortową podróż. Odpowiednio dopasowane wloty powietrza oraz dobry materiał sprawia, ze plecki dziecka nie pocą się. 4- stopniowa regulacja oparcia daje dziecku wygodę i możliwość ułożenia maluszka w różnych pozycjach. Zagłówek łatwo sie reguluje do odpowiedniej wysokości.
Łatwo się go montuje w aucie za pomocą bazy isofix albo pasów bezpieczeństwa.
Dzięki wyższemu podłożu dziecko może zaglądać przez szybę i podziwiać świat.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2016-02-14 19:31

Zachwyci najbardziej wymagających!

Fotelik na pierwszy rzut oka przyciąga uwagę swoim designem oraz kolorystyką. Wykonanie jego też jest wysokiej jakości. Fotelik posiada system isofix, do tego nogę stabilizująca oraz system, który zmniejsza napięcie pasów. Dzięki temu jest on naprawdę bezpieczny i wygodny dla malucha. Dla zwiększenia komfortu producent zadbał o regulację zagłówka, pasów, a także samego fotela w czterech pozycjach. Jest ideałem wśród ideałów. Dziecko czuje się w nim dobrze. Łatwy sposób montażu i przede wszystkim bezpieczny! Czego chcieć więcej. Oceniam na 5!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-07 13:36

świetny fotelik

Łatwy w montażu, posiada pasy bezpieczeństwa, wygodny i komfortowy dla dziecka. Wykonany z dobrego materiału łatwego do czyszczenia. Jest stabilny, dodatkowo ma 4 kąty nachylenia dzięki czemu można dziecku odpowiednio go dostosować zarówno w pozycji do spania jak i siedzenia. Komfort, bezpieczeństwo i przyjemność podczas jazdy. Zadowolone dziecko, spokojny rodzic. Warto zaopatrzyć się się w fotelik.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?