Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Tak wygląda prawdziwe rodzicielstwo - rodzinne zdjęcia Danielle Guenther

| aktualizacja: 07.11.2017 | 1

Czeszesz dziecko do zdjęcia i ubierasz je w najlepsze ubranka? Sprzątasz, chowasz zabawki i pucujesz podłogę, by lśniła jak lustro? To świetnie, ale możesz też pójść w ślady Danielle Guenther: chwytać chwile i pokazywać wasze życie tak, jak wygląda naprawdę.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(3)

Rodzinne zdjęcia nie muszą być  słodkie i wymuskane. Nie na każdej fotografii dziecko musi wyglądać tak, jakby wygrało konkurs na najgrzeczniejszego malucha na świecie, rodzice - jak para aniołów (idealna mama+idealny tatuś), a dom jak wnętrze z lakierowanych magazynów. Prawdziwe rodzicielstwo tak nie wygląda!

Danielle Guenther z Nowego Jorku  jest fotografką-samoukiem  i mamą z pięcioletnim stażem. Jej zdjęcia w niczym nie przypominają grzecznych fotografii,  jakie na ogół robi się podczas typowych sesji.  Widać na nich chaos, zmęczenie rodziców, czasem złość.  Ale nadal są piękne. No i bardzo zabawne! Mają bardzo wielu fanów, a o autorce mówią media z różnych stron świata.

"Warto chwytać chwile – radzi na swojej stronie internetowej fotografka. – A poza tym czy powinniśmy brać rodzicielstwo tak poważnie?"

Więcej zdjęć Danielle  Guenther  można obejrzeć na stronie autorki (www.danielleguentherphotography.com)
oraz na Facebooku
(www.facebook.com/DanielleGuentherPhotography)

Polecamy także: Jak zrobić dziecku piękną fotkę - radzi fotograf

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?