Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Rodzinny Park Rozrywki

| aktualizacja: 22.08.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
Rodzinny Park Rozrywki
7,21.07 oraz 11,25.08.2012r., godz.13.00-18.00 w NoVa Park – centrum handlowo-rozrywkowym – startuje cykl weekendowych eventów skierowanych do dzieci i ich rodziców.
W czasie wakacji – w ramach akcji – zorganizowane zostaną wydarzenia o charakterze sportowym. Pierwsze z nich odbędzie się pod hasłem „Dzieciaki na olimpiadzie”.

Rodzinny Park Rozrywki to pierwsza tego typu inicjatywa w Gorzowie Wielkopolskim stworzona z myślą o weekendowych wizytach w galeriach handlowych. Akcja ma charakter rozrywkowo-edukacyjny, a w organizowanych w NoVa Park wydarzeniach mogą brać udział całe rodziny.

W okresie lipiec-sierpień centrum handlowe zadba o kondycję swoich klientów oraz zapewni im sporą dawkę aktywności fizycznej.

Pierwsze spotkanie w ramach cyklu Rodzinny Park Rozrywki odbędzie się w sobotę 7 lipca w godzinach 13.00-18.00. W czasie eventu „Dzieciaki na olimpiadzie” zorganizowana zostanie mini olimpiada dla najmłodszych. W programie przewidziano m.in. animacje i zabawy ruchowe – bieg z przeszkodami, zawody zręcznościowe, skoki w dal, rzuty do celu, zabawę ze skakanką, konkursy na szybkość i celność czy przeciąganie liny. Nagrodami dla zwycięzców mini olimpiady będą gadżety sportowe.

Kolejne wydarzenia w ramach cyklu Rodzinny Park Rozrywki odbędą się w dniach 21 lipca oraz 11 i 25 sierpnia. Tematami przewodnimi poszczególnych spotkań będą: Bezpieczeństwo i Pierwsza Pomoc, Rodziny na Rowery oraz Powrót do szkoły.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?