Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Rossmann


kategoria:

Mleka następne


Pojemność: 500 ml/g
Ocena:
3 oceny

Cena: 14,99 zł
Opis produktu

Rossmann, Babydream BIO, Mleko następne 3 dla niemowląt od 10 miesiąca życia

Mleko przeznaczone dla niemowląt powyżej 8 miesiąca życia i powinien stanowić tylko część zróżnicowanej diety, wzbogaconej o pokarmy uzupełniające. Nie może zastępować mleka matki przez pierwsze 7 miesięcy życia niemowlęcia. Rozpoczęcie odżywiania dziecka mlekiem następnym wymaga konsultacji z lekarzem. Zawiera niezbędne dla prawidłowego rozwoju dziecka składniki odżywcze, witaminy i minerały. Produkt zawiera węglowodany (np. cukier mlekowy), które przy częstym oraz długim kontakcie z ząbkami dziecka mogą powodować próchnicę. Produkt bezglutenowy.
Oceny użytkowników produktu 

Rossmann, Babydream BIO, Mleko następne 3 dla niemowląt od 10 miesiąca życia

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Tadeusz
Tadeusz

2015-03-25 15:38

mleko

Bardzo dobre w smaku i pożywne mleko dla małego brzuszka . Dzieci , które są od maleńkości karmione mlekiem modyfikowanym muszą mieć podawane to co jest dla nich najlepsze . Mleko to jest rekomendowane do użytku właśnie dla takich maluszków .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Rybicka
Ewelina Rybicka

2015-02-07 15:44

mleko

Ani dobre , ani złe , posiada wartości odżywcze jak każde inne . Próbowaliśmy wszystkich dostępnych do kupienia mlek na terenie polski i wielu dostępnych wyłącznie w Europie zachodniej . Jak dla mnie wszystkie są jednakowe , jedynie różnią je dwie rzeczy : producent i cena na opakowaniu .

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Bizowska
Katarzyna Bizowska

2014-12-01 14:20

Rozczarowanie.

Z tym mlekiem niestety mam po "górkę". Niezależnie czy przygotuje się mleko zgodnie z instrukcją, czy rozrobie od razu w ciepłej/chłodnej wodzie, za każdym razem tworzą się wielkie glutowate mleczne kluchy, które zapychają smoczek, kubek z dziubkiem albo buźkę, gdy córka pije z kubeczka. Na nic próby rozmieszania łyżeczką. Straszny niewypał. Niestety w smaku też szału nie robi, dziecko nie jest wybredne, lubi różne nowe smaki, ale mleko to pije niechętnie. Woli być głodne, niż je tknąć.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?