Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Dwie Siostry


kategoria:

Dla maluchów (0-3)


Autor: Anna Trochimczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: 32 zł
Opis produktu

Rotraut Susanne Berner, Zima na ulicy Czereśniowej

"Zima na ulicy Czereśniowej" Rotraut Susanne Berner to książka dla dzieci w wieku przedszkolnym. To pełna zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książka obrazkowa, w której nie pada ani jedno słowo.
Bohaterowie książki szykują się do świąt Bożego Narodzenia: ubierają choinki, kupują prezenty, odwiedzają świąteczny jarmark. Z nieba sypie puszysty śnieg, a dzieci lepią bałwany, zjeżdżają na sankach i toczą bitwy na śnieżki. Ten wspaniały zimowy dzień pełen jest drobnych zdarzeń. Przekonaj się, jak spędzili go mieszkańcy ulicy Czereśniowej.
Każda strona tej książki to barwna, pełna szczegółów i postaci ilustracja przedstawiająca fragment miasta. Na kolejnych rozkładówkach odnajdujemy tych samych bohaterów w różnych miejscach i momentach dnia. Wypatrywanie ich i układanie opowieści o ich przygodach to wciągająca zabawa na długie godziny.

Gdzie można kupić: księgarnia internetowa Dwie Siostry
Oceny użytkowników produktu 

Rotraut Susanne Berner, Zima na ulicy Czereśniowej

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
anna trochimczyk
anna trochimczyk

2017-09-28 09:44

Bardzo fajna!

Książka do "czytania" przez malucha, który rzecz jasna czytać nie umie. Proste, ciekawe obrazki przekazują naprawdę dużo treści i uczą co się robi w danej porze roku w tym samym miejscu jednocześnie pokazując jak zmienia się świat. Córka bardzo lubi, synek mniej bo on bardziej autowy niż książkowy. Mam całą serią (od wiosny do zimy plus noc). Książka dla dzieci w wieku 2 - 5 lat. Format A4, twarde strony więc szybko się nie zniszczy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?