Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Lidl Stiftung & Co


kategoria:

Soki, herbatki oraz inne napoje dla dzieci


Pojemność: 330 ml ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
7 ocen

Cena: 0,99 zł
Opis produktu

Saguaro Junior, Woda źródlana

Woda źródlana Saguaro Junior ma pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka. Woda pochodzi ze źródeł w Damnicy k. Słupska, gdzie przechodzi też procesy napowietrzenia i filtracji. Woda polecana jest do codziennej diety małym dzieciom, od 1. roku życia. Butelka jest poręczna i ergonomiczna – przystosowana do trzymania przez dziecięce, małe rączki. Korek butelki wykończony jest Dziubkiem, który ułatwia picie. 
Saguaro Junior jest już dostępna na półkach wszystkich sklepów sieci Lidl.
Oceny użytkowników produktu 

Saguaro Junior, Woda źródlana

 (7)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Paulina Willecka
Paulina Willecka

2017-10-24 15:34

Polecam

W codziennej diecie maluszka nie może zabraknąć wody. Korzystamy z niej nie tylko, aby ugasić pragnienie, ale także przygotowujemy na niej zupki inne posiłki. Woda, która leci w naszym kranie jest bardzo twarda i często zanieczyszczona, stosując wodę z butelki jestem spokojniejsza, że zapewniam dziecku zdrowy posiłek. Polecam Saguaro Junior

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Klaudia Osińska
Klaudia Osińska

2017-09-12 12:40

dobra

Woda Saguaro Junior ma dobry skład i niską zawartość sodu. Można ją kupić w małych poręcznych butelkach. Jest całkiem dobra w maku jednak zupełnie nie spasowała mojemu dziecku. Warto spróbować bo są różne gusta.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anita Sz
Anita Sz

2017-09-10 23:14

Ulubiona woda mojej córeczki

Moja 13- miesięczna córeczka od pewnego czasu pije samodzielnie z kubeczka. Sprawia jej to olbrzymią radość. Kiedy pije z butelek z zakretką typu niekapek, widzę że powolne picie ją irytują. Woda Saquaro Junior ma nakretkę z dziubkiem, ale woda wylatuje przez nią bardzo szybko. Dzięki czemu picie jest znacznie szybsze i łatwiejsze. Polecam. Szczególnie dla dzieci, które samodzielnie piją ze szklanki. Smak wody bardzo dobry.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna F
Katarzyna F

2017-08-27 14:44

Całkiem dobra

Niestety dla mojej córki ta woda się nie sprawdziła. Butelka nie jest wyposażona w korek niekapek i mojej córce za mocno leciała woda. Często chodziła oblana. Bardzo szybko zraziła się do tych butelek. Resztę opakowania wypiłam ja. Jak dla mnie bez zarzutu. Butelka bardzo poręczna.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Asia Pacyna
Asia Pacyna

2017-08-13 17:21

polecam

Jestem zwolenniczką picia wody, ta jest bardzo smaczna, doskonale gasi pradnienie ma pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka, co jest bardzo ważne w produktach przeznaczonych dla dzieci. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-05-27 22:19

Woda siły doda

Fajna woda. Kupiłam ją kiedyś dla siostrzenicy jak byłyśmy w sklepie. Od razu chciała pić. Smak w porządku. Młoda z chęcią gasiła pragnienie. Jednak zaraz oblewała się wodą. Za mocno ściskała butelkę. Szkoda, że butelka nie jest wyposażona w niekapek.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Monika Gębczyk
Monika Gębczyk

2017-04-25 10:39

Dobra !!!

Woda Saguaro Junior to woda źródlana jest dobra w smaku, córcia chętnie ją piła. Gasi pragnienie. Łatwo dostępna we wszystkich sklepach Lidl. Z butelki pije się troszkę źle ponieważ butelka gniecie się i dziecku ciężko jest się napić, poz tym korek fajnie, że ma dziubek ale mógłby być to korek niekapek i dziecko podczas picia nie pooblewałoby się.
Ogólnie mogę polecić za smak i przystępną cenę.
Jedynym minusem jest właśnie to, że butelka się gniecie podczas picia i nie ma korka niekapka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?