Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Salvequick, Plastry opatrunkowe dla dzieci Minionki


producent:

Cederroth


kategoria:

Plastry opatrunkowe dla dzieci


Ocena:
3 oceny

Cena: 8,50 zł
Opis produktu

Salvequick, Plastry opatrunkowe dla dzieci Minionki

Plastry Salvequick Minionki to plastry z bajkowymi i kolorowymi wzorami, które pomagają odwrócić uwagę dziecka od przykrego zdarzenia, jakim jest skaleczenie.

Właściwości plastrów:
  • Elastyczny i wytrzymały materiał – idealny dla aktywnych dzieci
  • Odporny na wodę i brud
  • Delikatnie przylega do skóry
  • Wysoka chłonność opatrunku
  • Oddychający
  • Wysoce przewiewne
Opakowanie: 20 szt.
Oceny użytkowników produktu 

Salvequick, Plastry opatrunkowe dla dzieci Minionki

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Patrycja Głogowska
Patrycja Głogowska

2017-01-13 23:13

Dla dzieci idealny!

Plastry opatrunkowe dla dzieci Minionki łączą w sobie wszystko to czego poszukuje mama i jej pociecha w idealnych plasterkach. Dla dzieci muszą być kolorowe, najlepiej z ukochanymi bohaterami-dzięki temu maluch chętnie daje sobie przykleić opatrunek na rankę a potem go podziwia i nie chce za chwilę zrywać. Mama zaś chce, by plastry były oddychające, trwałe, wodoodporne dobrze izolowały ranę, pomagały goić, jednocześnie elastyczne (by nie ciągnęły dziecko). Wszystkie te cechy ma Salvequick. U córeczki wreszcie skończyła się niechęć do opatrunków, ba! nawet nie raz udaje że się skaleczyła, by nakleić jej plasterek:) Poleca.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Justyna Cygan
Justyna Cygan

2016-10-13 05:44

polecam

Pierwsze, co przyciąga oko dziecka, to kolorowe wzornictwo na plasterkach i dzięki temu odwracają uwagę mojej córki od samego skaleczenia.
Plasterki posiadają różny rozmiar, więc z łatwością, możemy je dopasować do wielkości skaleczenia. Świetnie spełniają swoją rolę czyli izolują ranę od zanieczyszczeń oraz wspomagają gojenie. Są rozciągliwie i wodoodporne - nie odklejają się po pierwszym kontakcie z wodą.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2016-03-01 14:56

Ładne plasterki zaopatrzą ranę dziecka!

Plasterki jak najbardziej przypadają do gustu dzieciom. Mają kolorowe aplikacje ulubionych bohaterów. A przecież to jest bardzo ważne dla dziecka. Sama pamiętam, że jako dziecko nie chciałam plasterka bez fajnego bohatera i nie dawałam sobie naklejać zwykłych szarych plastrów. A każde skaleczenie trzeba opatrzyć plasterkiem, żeby nie doszło do większego uszkodzenia mechanicznego skóry. Plusem jest brak widoczności brudu na plasterku. Łatwo się je przykleja i są wodoodporne.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?