Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Samiboo


kategoria:

Kocyki


Autor: Samiboo
Ocena:
2 oceny

Cena: 139 zł
Opis produktu

Samiboo, Kocyk kołderka leśny zakątek

Kocyk Samiboo jest dwustronny: z jednej strony wysokiej jakości, kolorowa, o ciekawych wzorach bawełna , z drugiej strony niewiarygodnie miły w dotyku plusz – minky. Z boku kocyka wszyto dwie kolorowe wstążeczki, które stanowią dodatkowy, edukacyjny atut dla ciekawych świata maluchów. Kocyk Samiboo posiada cieplutkie, antyalergiczne wypełnienie, dzięki czemu może służyć również jako ciepła kołderka, otulacz lub mata do zabawy
Oceny użytkowników produktu 

Samiboo, Kocyk kołderka leśny zakątek

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-18 17:04

ładny i ciepły

Kocyk rewelacyjny , milutki w dotyku o pięknej pastelowej kolorystyce. Ciepły i przyjemny dla skóry. Materiał bardzo dobry jakościowo, nie spiera się Doskonały w domu podczas snu jak również jako okrycie do wózka podczas spaceru. Łatwy w praniu, nie mechaci się i nie pruje. Dobrze uszyty, świetne połączenie materiałów. Dodatkowo wymiar jest idealny dla malucha, poza tym jest cieplutki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Borowiec
Magdalena Borowiec

2017-03-29 14:14

świetna kolorystyka

Śliczny, miekki kocyk, który z łatwością otuli niejednego malucha, bardzo miły w dotyku i lekki, dziecko nie czuje się pod nim skrępowane przez co mniej się rozkopuje. Wykonany z najwyższej jakości materiału jednak stosunkowo drogi nawet jak na tak dobrą prezentację. Bardzo przydatny zarówno w domu jak i na spacerze albo w podróży.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?