Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Samo-pol


kategoria:

Gry planszowe


Ocena:
4 oceny

Cena: 29 zł
Opis produktu

Samo-pol, Abecadło przedszkolaka

Gra edukacyjna dla dzieci powyżej 3 roku życia oraz dla dzieci wczesnoszkolnych. Uczy koncentracji, wspomaga rozwój operacji myślowych (klasyfikacji), ćwiczy pamięć. Uczy abecadła oraz ukazuje i charakteryzuje każdą z liter. Dzięki zabawie dzieci poznają bliżej litery oraz przedmioty z nimi kojarzone, jak również uczą się nazw i sposobu pisowni. Do dyspozycji dzieci mają malownicze trzy plansze z wyciąganymi obrazkami, ich zadaniem jest odszukanie i dopasowanie do planszy obrazka z charakteryzującą go literką. Wspaniała zabawa połączona z nauką, daje dużo radości i dostarcza wielu wrażeń podczas rozgrywki. Gra została opracowana przez wysoko kwalifikowanych pedagogów. Pudełko zawiera trzy malownicze plansze, z których każda zawiera dziewięć wyciętych obrazków.
Oceny użytkowników produktu 

Samo-pol, Abecadło przedszkolaka

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-03-31 23:08

Super polecam

Dziecko dzięki niej może nauczyć się dużo nowych rzeczy. Uczy się przez zabawę przez co nue czuje presji. Dla niego gra jest przyjemnością a nie przymusem. Produkt jest trwały nie niszczy się i kolorowy. Kolorystyka zachęca malucha do zabawy. Cena jest adekwatna do jakości.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-30 11:29

Uczy i można się dobrze bawić

Fajna gra. Przygotowywuje dziecko do poznawania liter. Bardzo tania gra edukacyjna i można przy niej świetnie się bawić. Nie brakuje kolorów i ciekawych rysunków, które czynią grę bardzo atrakcyjną. Gra planszowa uczy ale i można się świetnie bawić

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Sulich-Kosiec
Magdalena Sulich-Kosiec

2017-03-21 14:35

Warto

Przyjemna i przystępna cenowo gra edukacyjne. Dedykowana przedszkolakom, ale spokojnie nadaje się do pracy terapeutycznej z dziećmi starszymi. Ładnie i solidnie wykonana.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Mrozek
Agnieszka Mrozek

2015-03-30 10:52

polecam

uwielbiam zabawki edukacyjne wszelkiego rodzaju, a ta gra planszowa jest wyjątkowo ładnie kolorowo wydana, dzięki czemu zachęca dziecko do nauki i do zabawy, uwielbiam z maluszkiem razem odkrywać świat literek , a dzięki tej grze robimy to w ładnej oprawie

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?