Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Sangotrade


kategoria:

Materace i ochraniacze do łóżeczka


Autor: Ola
Ocena:
2 oceny

Cena: 79 zł
Opis produktu

Sangotrade, Ochraniacz na łóżeczko Liski

Ochraniacz na szczebelki 30 cm wysoki x 180 cm długi (każdy z boków ochraniacza ma długość 60 cm) - pasuje do łóżeczka 120 cm x 60 cm lub Ochraniacz na szczebelki 30 cm wysoki x 210 cm długi (każdy z boków ochraniacza ma długość 70 cm) - pasuje do łóżeczka 140 cm x 70 cm.
Wypełniony jest wysokogatunkową włókniną poliestrową o sporej gramaturze (400g), która uchroni twoje dziecko od nieprzewidzianego uderzenia. Wielką zaletą naszego ochraniacza jest 9 szerokich i mocnych troczków dzięki którym mamy pewność, że nie będzie się obsuwał czy wyginał.
Ochraniacz ma wyjmowane wypełnienie, co umożliwia jego pranie.
Oceny użytkowników produktu 

Sangotrade, Ochraniacz na łóżeczko Liski

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-25 13:39

Super

Świetna kolorystyka delikatna i przyjemna dla oka. Kolory zarówno idealne dla dziewczynki jak i chłopca. Fajne wzory przykuwają uwagę dziecka. Świetny produkt , który stanowi super zabezpieczenie dla dziecka przed uderzeniem. Dodatkowo uatrakcyjnia pokój dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-22 15:32

ładny

Ochraniacz posiada ładną kolorystykę, neutralną, która zarówno dla chłopca jak i dziewczynki świetnie będzie się prezentowała. Zwierzątka przedstawione na jednym z elementów są bardzo atrakcyjną wizualnie ozdobą dla dziecka.
Ochraniacz do łóżeczka jest niezwykle potrzebny każdemu maluszkowi w celu zabezpieczenia go przed uderzeniami o szczebelki. Jak wiemy małe dziecko zaczyna powoli przemieszczać się.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?