Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Sangotrade


kategoria:

Materace i ochraniacze do łóżeczka


Autor: Ola
Ocena:
3 oceny

Cena: 79 zł
Opis produktu

Sangotrade, Ochraniacz na łóżeczko Śpiące zwierzatka

Ochraniacz na szczebelki 30 cm wysoki x 180 cm długi (każdy z boków ochraniacza ma długość 60 cm) - pasuje do łóżeczka 120 cm x 60 cm lub Ochraniacz na szczebelki 30 cm wysoki x 210 cm długi (każdy z boków ochraniacza ma długość 70 cm) - pasuje do łóżeczka 140 cm x 70 cm.
Wypełniony jest wysokogatunkową włókniną poliestrową o sporej gramaturze (400g), która uchroni twoje dziecko od nieprzewidzianego uderzenia. Wielką zaletą naszego ochraniacza jest 9 szerokich i mocnych troczków dzięki którym mamy pewność, że nie będzie się obsuwał czy wyginał.
Ochraniacz ma wyjmowane wypełnienie, co umożliwia jego pranie.
Oceny użytkowników produktu 

Sangotrade, Ochraniacz na łóżeczko Śpiące zwierzatka

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-20 08:24

Super

Jakościowo ochraniać Jesteś świetny a jego największym Plusem jest to że można wyciągnąć z niego środek i go wyprać. Jest to chyba najważniejsza funkcja ponieważ zbiera się na nim bardzo dużo kurzu i trzeba go bardzo często prać. Świetnie spełnia swoje zadanie czyli chroni dziecko przed uderzeniami szczebelki

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-26 09:55

Przydatny

Ochraniacz jest łatwy w użyciu.Dzięki zastosowaniu licznych i mocnych troczków. Nie obsuwa się idealnie leży na szczebelkach. Jest ładny kolorystycznie, zwierzątka przykuwają uwagę dziecka. Ochraniacz stanowi świetną ochronę dla dzieci przed uderzeniami i włożeniem nóżki lub rączki pomiędzy szczeblami.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-22 15:42

bardzo fajny

Ochraniacz posiada ładną stonowaną kolorystykę. Zwierzątka przedstawione na ochraniaczu stanowią ozdobę i atrakcje dla dziecka stymulującą jego wzrok. Jest niezwykle potrzebny każdemu maluszkowi w celu zabezpieczenia go przed uderzeniami o szczebelki. Jak wiemy małe dziecko zaczyna powoli przemieszczać się.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?