Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Sangotrade


kategoria:

Poduszki i rogale do karmienia piersią


Autor: Justyna
Ocena:
4 oceny

Cena: 45 zł
Opis produktu

Sangotrade, Rogal do karmienia

Poduszka zapewnia wygodę podczas karmienia mamie i dziecku, mama ma odciążony kręgosłup, a dziecko ułożone jest w prawidłowej pozycji. Poduszka jest również bardzo praktyczna w okresie gdy nasze maleństwo zaczyna samodzielnie siadać, poduszka zapewnia asekuracje z każdej strony i chroni przed uderzeniem i przewróceniem dziecka. Zdejmowana poszewka wykonana z 100% bawełny jest bardzo praktyczna i zapewnia utrzymanie higieny.
Oceny użytkowników produktu 

Sangotrade, Rogal do karmienia

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Karolina Pastuszak
Karolina Pastuszak

2015-09-14 19:05

Dobry

Ta poduszka nie do końca spełniła moje oczekiwania, dlatego nie mogę dać maximum punktów. Jednak jest bardzo estetyczna, dobrze wykonana, odpowiednio miękka i odpowiada mi jej rozmiar. Nie rozwarstwia się, nie niszczy od użytkowania. Jednak mam do niej trochę mieszane uczucia, ponieważ przystawiając dziecko do piersi muszę podkładać pod nią inną poduszkę lub garbić się, co jest strasznie niewygodne. Moje dziecko znajduje się zbyt nisko żeby dosięgnąć do piersi i zawsze muszę się nagimnastykować żeby nam obojgu było wygodnie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-27 22:58

nie polecam

Poduszka nie jest wyprofilowana tylko wypchana jakimś puchowym materiałem. Dziecko mi cały czas z niej zjeżdża, nawet pediatra, która uczyła nas karmić stwierdziła, że poduszka jest za duża i nie da jej się uformować, kawał materiału wypchany poliestrem i tyle!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Martyna Kowalska
Martyna Kowalska

2014-10-11 23:27

REWELACJA

Rogal do karmienia to nie zakup to inwestycja w zdrowie swoje i dziecka. Dzięki niemu karmienie już na samym początku było proste - karmiłam wyprostowana, mała nie spadała, nie "przelatywała przez ręce", a po karmieniu smacznie sobie spała na nim.Używałam go do 12 miesiąca życia córki, teraz karmię ją już tylko do snu, więc nie jest nam potrzebny, ale czeka w szafie na drugie dziecko :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Justyna Cygan
Justyna Cygan

2014-09-08 14:46

polecam

Podusia bardzo przydatna przy karmieniu dziecka - solidnie wykonana, zapewnia dziecku odpowiednią pozycję podczas karmienia, dzieciątko położone na rogalu nie zapada się tylko stabilnie sobie leży :) a mamie umożliwia karmienie w dogodnej pozycji bez wysiłku, Wierzchni materiał można ściągnąć i uprać a to bardzo praktyczne rozwiązanie, a przy małym dziecku, nie oszukujmy się, wręcz konieczne :). Poza tym, przydaje się do nauki siedzenia, służy jako podpórka, leżaczek - więc ma kilka zastosowań :) w bardzo atrakcyjnej cenie polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?