Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Marko


kategoria:

Zabawki do kąpieli


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
4 oceny

Cena: 60 zł
Opis produktu

Sassy, Sorter klocków Krokodyl

Sorter klocków Krokodyl marki Sassy to zabawka, która umili dziecku czas podczas kąpieli. Dziecko może przez grzbiet aligatora wrzucać klocki do wody lub karmić zwierzątko umieszczając klocki w pyszczku. Dzięki tej zabawce dziecko uczy się rozróżniania kształtów i poprawia swoją motorykę. 
Zabawka wykonana jest z tworzyw szybko schnących – wystarczy ją powiesić za ogon na pręcie lub zasłonie, by po kilkunastu minutach była sucha.

Gdzie można kupić: sklep internetowy marko-baby.pl
Oceny użytkowników produktu 

Sassy, Sorter klocków Krokodyl

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Asia Pacyna
Asia Pacyna

2017-08-13 16:36

polecam

Zabawka ta sprawia że syn uwielbia kąpiel, nigdy nie chce wyjść z wanny :) Jest ładna kolorowa, wykonana solidnie, dziecko może bawić się klockami w wodzie, karmić nimi krokodyla. Po kąpieli zabawka szybko schnie. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-09 16:03

Kłap kłap

Fajna zabawka umila zabawę w wodzie i dodatkowo uczy. Maluch poznaje kształty, uczy się je dopasowywać, poznaję też kolory. Rozwija swoje zdolności manualne i wyobraźnie. Córka na krokodyla woła ,,kłap kłap". Bez niego kąpiel się nie obejdzie. Zabawka warta swojej ceny, sprawia dziecku wiele radości. Wykonana jest z bezpiecznego materiału. Łatwo się ją suszy. Kolor po kąpaniu nie blaknie. U nas do tej pory wygląda jak nowa.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-30 18:20

Zielony kompan kąpieli

Świetna zabawka do kąpieli. Dziecko psy okazji uczy się kształtów i dopasowywania do otworów. Mniejsze dzieci mogą wkładać klocki przez otwór. Po kąpieli krokodyl szybko schnie. Wystarczy powiesić go. Wszystko jest takie proste a uciecha dziecka podczas kąpieli jeszcze większą.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Żaneta Sidorczuk
Żaneta Sidorczuk

2016-10-09 19:09

Zielony przyjaciel

Kilka dni temu mieliśmy okazję przetestować ten oto superaśny sorter na klocuszki. idealna zabawka dla dziecka do wanny jak i do pokoju i zabawy na sucho. nasz osmio miesięczny synek w woli scislosci probowal wkladac klocki ale niezbyt dobrze mu to wychodzilo za to gryzienie- perfekcynie. Zabawka wielofunkcyjna:) Polecamy!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?